Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.472 66,9%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 186 5,0%

  • Total voters
    3.697
Član
Učlanjen(a)
15.07.2011
Poruka
534
Evo da vas sve nesto pitam,hocu nesto da streamam preko Veetle+VLC,ali kada to streamam,ide mi bez prevoda,jer prevod se namjesta u VLC,(desni klik na ekranu,pa se onda izabere prevod,ali je srpski prevod drugi po redu,tj,ima neki prevod na nekom drugom jeziku ispred njeg). Pa me zanima,kako ja da stremam u veetlu a da se vidi prevod,kako cu to da namjestim?

Nadam se da ste razumjeli moje pitanje. :D

untitled.jpg

tako treba
 
Član
Učlanjen(a)
02.02.2012
Poruka
559
nisi me shvatio,kada krenem streamat u veetle preko vlc,subtitle mi ostane na disable,jer nmg da izaberem prevod preko desnog klika,jer neizbacuje nikakav video na vlc,nego samo u veetle...
Kada pokrenem normalno u vlc,mogu izabrat koji cu prevod,a taj prevod ide uz stream,kao npr Viasat Histroy pa sad biras prevod,.eh i sada kada ja pokrenem ovo sto hocu da streamam,normalno ide dok nism pokrenuo preko veetle,ali cim ubacim u veetle,neizbaci mi sliku na vlc,nego samo onaj čunj,i onda kada odem desni klik,nmg izabrat subtitle...
nezz kako drugacije da objasnim to ://
 
Član
Učlanjen(a)
15.07.2011
Poruka
534
nisi me shvatio,kada krenem streamat u veetle preko vlc,subtitle mi ostane na disable,jer nmg da izaberem prevod preko desnog klika,jer neizbacuje nikakav video na vlc,nego samo u veetle...

ni nejde preko desnog klika ime filma i titla moraju biti u istom folderi i istog imena ili broja,vlc sam vuce titl
 
Član
Učlanjen(a)
02.02.2012
Poruka
559
ni nejde preko desnog klika ime filma i titla moraju biti u istom folderi i istog imena ili broja,vlc sam vuce titl
ovo nije film,ovo je LIVE STREAM,ali ja ocu da ga restreamam,a na tom streamu ima da biras prevod,kao npr srpski,rumunski ovaj onaj itd...a standart je na Disable,i kada ubacim u veetle,ostane na standardu a nmg da promjenim da ide srpski prevod... to je prob
 
Član
Učlanjen(a)
15.07.2011
Poruka
534
ovo nije film,ovo je LIVE STREAM,ali ja ocu da ga restreamam,a na tom streamu ima da biras prevod,kao npr srpski,rumunski ovaj onaj itd...a standart je na Disable,i kada ubacim u veetle,ostane na standardu a nmg da promjenim da ide srpski prevod... to je prob

skontao sam te,ne mozes na live stream da biras prevod sada sam probao ...1.jpg
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
23.07.2010
Poruka
410
Pomogajte da i ja mogu doprinjeti...
u Simple TV scan channel što upišem pod "from" a što pod "to"?
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top