Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.475 66,8%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 238 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 193 5,2%

  • Total voters
    3.705
Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
Da li je njemu uopste crko televizor? :)

brate u ovoj temi zadnjih 2-3 stranice imas 5-6 postova samo spam .... iskuliraj malo i nepisi podebljanim slovima i nefarbaj ih preterano, nadam se da ce te upozoriti moderator ako u opste takvi postoje na ovom forumu ..... i sta tebe boli polni organ da li je meni crko TV (jeste mi crko) i sta s' tim lepo sam rekao da je crkao i dok cekam da kupim drugi necu da sedim samo -.- ocu da gledam preko neta :mad:
 
Član
Učlanjen(a)
02.01.2011
Poruka
148
veliki pozdrav za naseg prijatelja iz Bugarske, DIVAK 22

i poseban pozdrav LEGENDI NAD LEGENDAMA skromnom i coveku velikog srca SOTI !!!!!
 
Član
Učlanjen(a)
01.05.2009
Poruka
119
Ej bre, u demokratskom sistemu mora da se trpi sve a ne da se ponasas kao da si uvatio Boga za q***c,
ne procenjuj sta je sta sto drugi pise, pogledaj tvoje postove i sta ti napisa..
Sta tebe smeta zadrzi za sebe. Vise ti ljudi pisalo ovde a ti se zakaci za ono sto ja napisa.
Naso si nesto ovde a nedas drugima, zato si sumnjiv.

brate u ovoj temi zadnjih 2-3 stranice imas 5-6 postova samo spam .... iskuliraj malo i nepisi podebljanim slovima i nefarbaj ih preterano, nadam se da ce te upozoriti moderator ako u opste takvi postoje na ovom forumu ..... i sta tebe boli polni organ da li je meni crko TV (jeste mi crko) i sta s' tim lepo sam rekao da je crkao i dok cekam da kupim drugi necu da sedim samo -.- ocu da gledam preko neta :mad:
 
Član
Učlanjen(a)
11.02.2011
Poruka
21
Nemam dovoljno postova za private pa zbog toga ovako veliko hvala DIVAK bas si mi pomogao!
Živ bio!
 
Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
Ej bre, u demokratskom sistemu mora da se trpi sve a ne da se ponasas kao da si uvatio Boga za q***c,
ne procenjuj sta je sta sto drugi pise, pogledaj tvoje postove i sta ti napisa..
Sta tebe smeta zadrzi za sebe. Vise ti ljudi pisalo ovde a ti se zakaci za ono sto ja napisa.
Naso si nesto ovde a nedas drugima, zato si sumnjiv.

A sto bih ja delio nesto sto je PRIVATE, meni je DIVAK pomogao i nesmem da sirim ono sto mi je on poslao, TO MI JE ON REKAO!!!
 
Član
Učlanjen(a)
25.02.2010
Poruka
650
upsss cekam dame dodas na MSN mora da zacepim rupicu sad
znas onu pesmu imam supu i na supi rupu :)
sad stavio novi crep heheheh iz bugarske povoljno

izgleda odose antena hehehe
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
17.08.2010
Poruka
1.002
Htc touch hd 2

Ostavite 4ovek na miru nema nikakva lista .On se e reg. u Fibernetu pa su mu dali 7 dana da gleda gratis,dok kupi televizor .Ovo e na sve izvestno da na 4ovek koi do sada nije bil reg.se dae 7 dana.Posle
ovaj rok ponovo 4e se moliti za nekoi kanal (mislim na EX-YU) ako ne kupi televizor.xa.xa
 
Član
Učlanjen(a)
25.02.2010
Poruka
650
A sto bih ja delio nesto sto je PRIVATE, meni je DIVAK pomogao i nesmem da sirim ono sto mi je on poslao, TO MI JE ON REKAO!!!

a statije on to vazno dao da nesmejes da siris akoti i dalje radi onda si maistro ali rekobi da sve ti stalo 24 evrica mesecno i imas sve a totaltv tije jos jeftiniji
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top