Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.472 66,8%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 187 5,1%

  • Total voters
    3.698
Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
Pa to ima na TotalTv i danju i nocu bez problema

pa znam ja da ima ja imam kablovsku, ali mi je crkao TV -.- .. i sad dok nekupim novi moram da blejim stalno na netu, a negledam TV i ocu da poludim pa zato trazim PRVU i RTS1 ..... ali niko ocigledno nema, nalazio sam prvu i RTS1 ali prva nebude po ceo dan online, a RTS satelitski i nema filmova -.- ... ocigledno nemam srece :S
 
Član
Učlanjen(a)
19.02.2011
Poruka
1.588
pa znam ja da ima ja imam kablovsku, ali mi je crkao TV -.- .. i sad dok nekupim novi moram da blejim stalno na netu, a negledam TV i ocu da poludim pa zato trazim PRVU i RTS1 ..... ali niko ocigledno nema, nalazio sam prvu i RTS1 ali prva nebude po ceo dan online, a RTS satelitski i nema filmova -.- ... ocigledno nemam srece :S
Izgleda da tebe ne razumeju ili ne citaju sta pises, to sto trazis nema nigde free nazalost (sem ukoliko neko nema a ne prijavljuje javno). Svi ovi sajtovi su manje vise sa istim sadrzajima a ljudi koji streamuju nerade to non-stop jbg.
 
Član
Učlanjen(a)
07.01.2010
Poruka
34
Prvobitno napisao HTC TOUCH HD 2
pa znam ja da ima ja imam kablovsku, ali mi je crkao TV -.- .. i sad dok nekupim novi moram da blejim stalno na netu, a negledam TV i ocu da poludim pa zato trazim PRVU i RTS1 ..... ali niko ocigledno nema, nalazio sam prvu i RTS1 ali prva nebude po ceo dan online, a RTS satelitski i nema filmova -.- ... ocigledno nemam srece :S
Serbia TV Channels - Online Serbia TV - Live Serbia TV channels - Page 2
ovdje imas tri stranice televizija iz srbije pa mozda ti pomogne

Dodato posle 4 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

ove koji idu preko vmp potrebno je vise puta kliknuti na play da krene ostali rade
 
Poslednja izmena:
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.931
Germany , Austrija , Swiss , Italy , Spain , UK , France Tv
Download link
Kod:
 [url=http://www.megaupload.com/?d=HJBKTS17]MEGAUPLOAD - The leading online storage and file delivery service[/url]
Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
07.01.2010
Poruka
34
Germany , Austrija , Swiss , Italy , Spain , UK , France Tv
Download link

sota kod mene ovo neradi
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.931
Germany , Austrija , Swiss , Italy , Spain , UK , France Tv
Download link

sota kod mene ovo neradi
Kod mene radi
ako si otpakovao Rar Document imas Folder Zatoo RTMPE Player udjes u njega pokrenes Ikonu Playera Zatoo RTMPE Player (GUI) - 32 bit ili 64 bit i pricekas da Vlc otvori program koji si pokrenuo

Sport Klub
Kod:
 [url=http://www.iptvgicko.iz.rs/]iptvgicko -[/url]
Pink
Kod:
 [url=http://tashsport.blogspot.com/]TASHSPORT LIVE CHANNEL[/url]
Pozdrav
 
Natrag
Top