Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.471 66,8%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 191 5,2%

  • Total voters
    3.701
Član
Učlanjen(a)
05.06.2010
Poruka
35
Rtv Vojvodina 1 i 2
izvoli
Kod:
#EXTINF:0,RTV 1 VOJVODINA TV
rtsp://212.200.191.85/rtv1
#EXTINF:0,RTV 2 VOJVODINA TV
rtsp://212.200.191.85/rtv2
Pozdrav

Pozdrav svima. Pratim več duže vreme ovaj forum ali se još nisam javljao. Imam samo jedno pitanje. Zašto meni u Sloveniji ne rade ovi linkovi na VLC?
 
Član
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
655
Zasto nemogu da se ulogujem na didonetwork sa stariom lozinkom i uopste nemogu da se registrujem ??
 
Član
Učlanjen(a)
25.02.2010
Poruka
83
izvinjavam se ali moram da popravim.bas sad citam i izgleda da imaju mogucnost pracenja sky uk online samo britanci i neki sa nekih otoka tamo gore.pre pola godine ja nisam imo problema.poslao sam mail na sky i odgovorili su mi da uplatim i to je to..steta
 
Član
Učlanjen(a)
25.02.2010
Poruka
650
E moj Alex pa stra si ti ocekivao . " VIDIS IM REKLAMU I TO DOVOLJNO GOVORI O NJIMA " firma koja se bavi ozbiljnim poslovima sebi ne dopusta da krade da koristi free stvari (jer te iste legalno kostaju veoma malo). To ti je druze moj tasna,masna i firma, jedan ipo covek zaposlen a na zalost nasi ljudi za neke sitne novce PAR EVRA su spremni da cinkare drukaju KAKO LI SPAVAJU TI LJUDI. Sad bas gledam i ponude za posao primera radi (A TI ZNAS STA JA IMAM I CIME SE BAVIM)
2. Potrebni su nam programeri sa znanjem rada u sledecim okruzenjima:

* Web streaming
* Linux serveri
* Windows serveri
* SQL
* C ++
* Java
Evo nek se jave moja cena je 200 evra na sat (jedino neznam c++) a moj server sa 2TB kompletna administracija servera oce na linuxu oce na win sve jedno sa 100/100 5000 evra mesecno

malo si preterao sa cenom ja dajem 100mb/s dedicate liniju sa linux Suse profesional i dignut sistem za remitovanje live ili sa servera direkno za samo 300 evra a moze 2 1Gb/s linija dedicate

sve isprobano samo ja ne razumem jednu stvar sto ovi svi trazu kanale a ovi svi koji se bavu i znaju kako funkcionise sistem ne remituju konstatno preko sopcasta samo se jebu sa vetle i justintv dali opste oni znaju koja je razlika izmedju justina vetle i sopcast sistema verujem da neznaju
ako bi svako od vas koi imate neki domaci kanal a ste van srbije i imate dobar upload biste po jedan kanal preneli na sopcast imalibi i mi sve kanale kao rumuni rusi itd... nemoite da uvek trazite od drugoga vec iniciativa naucitese nije nista tesko :) ja ih licno imam sve ali sam primetio da kad ih objavim odmah probleme pa cak dolazi do gasenje signala a to samo zbog tih ljudi koi dobijaju free da gledaju NET........ dabi izdalidruge jusuvek pojedini sa ovoga foruma gledaju sve kanale kod mene i do sad bez zalbe

SOPCAST i teraite nemoite da cekate na drugoga i da budete zavidni sto sota stavi ruse bugare i rumune oni su slozni imaih punk.... koi salju signale



POZDRAV SVIMA
ako covek hoce nesto i zeljan je da nauci moze ovakobesto da stvara
Kod:
http://rtvgrand.com/

a ovo je to ocemu ja celo vreme pisem a niko ne cita svi navalili na justin i vetle hehehehe stoje pogresan pravac kako vam ovai test signal dokaze
signal TEST za VLC
Kod:
[COLOR=#0000ff]http://93.104.213.155/v/?u=lHuslKi8&p=KlU7Ghf&channel=oiFbsT_Jhotv63XY8tqbufkTPFDtS7oARbcF5WUJ64nnFhLjPjEO88LUNKzCITktnNwebEA4sdEK2zqCyHQTCQ[/COLOR]

kao sto vidite kvalitet je odlican a cak moze i bolje mislim da vetle nemoze konkurisati sovome :) uzivaite

ja smatram dasam jedam medju prvima koi sa ovog foruma poceo da se pita kako sve to funkcionise i da konacno digne sobstveni signal na netu kao sto vidite radi odlicno a kad pustam HD bi bila slika ko ogledalo i zamislite sve je besplatno ceo software svi kodeci od A do Z osim server vam je potreban i to dedicate po mogucnosti preporucujem SUSE profesional sistem
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top