Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.471 66,8%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 191 5,2%

  • Total voters
    3.701
Član
Učlanjen(a)
27.09.2010
Poruka
46
Stole1,za takve Preimitivce kao ti kod mene kazu da je "Arschloch",jedan od tih si iti isvi oni koji su tvoji istomisljenici

Du bist selber ein Arschloch du Arschloch was glaubst du eigentlich das ich nicht Deutsch kann?? da irrst du dich aber gewaltig mein Freund alle weitere Provokationen der Art werde ich melden diese Warnung soll in deinem Gehirn feste platz nehmen du nichtsnutzer so auch jeder von uns hat das recht auf seine eigene meinung und sich zu äußern und meine gegenüber zu dir entspricht der Wahrheit putz die platte kerle du bist es nicht wert du armschlucker
 
Član
Učlanjen(a)
02.01.2011
Poruka
148
Du bist selber ein Arschloch du Arschloch was glaubst du eigentlich das ich nicht Deutsch kann?? da irrst du dich aber gewaltig mein Freund alle weitere Provokationen der Art werde ich melden diese Warnung soll in deinem Gehirn feste platz nehmen du nichtsnutzer so auch jeder von uns hat das recht auf seine eigene meinung und sich zu äußern und meine gegenüber zu dir entspricht der Wahrheit putz die platte kerle du bist es nicht wert du armschlucker

e lepo si mu reko, on ce zajebava Nemce, ljudi bre stigli do Moskve!!!

p.s. salim se naravno, to je Malesevac, grobarcic i saradnik net tv .......
covek nas rusi kad god stigne.......
 
Član
Učlanjen(a)
25.02.2010
Poruka
83
mislim sta se sve stavlja tu ajojjj...pa ljudi to su obicni kanali oz nesto od free to air kanala sa astre,dostupni su svuda samo malo potrazit i to je to.dzabe sve to..eh...


Spremio sam nesto za vas da gledate Wilma tv kanale bez ikakvih ubacivanja proxija,skinite taj portable.rar i uzivajte to ce dugo da potraje.

Pozz za sve forumase!

Kod:
http://www.megaupload.com/?d=V7K9TZZK
 
Član
Učlanjen(a)
11.06.2010
Poruka
141
jeste da su free ti kanali ali vam treba proxy i losijeg je kvaliteta a ovo je sa servera koji prenosi direktno nemacki SKY paket

evo vam adresa i testirajte na 24 sata sky paket deutschland,ima vec najava da ce ih uskoro biti dostupni kao i engleski bbc i itv

Kod:
http://www.teamstream.in/
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.092
sve sto se ovdje u zadnje vreme daje,je free,,drugo i tako sto daju traje vrlo kratko...

Pa sta znam nebi se bas slozio da je sve Free npr Austrija 1 i 2 i Swiss programi ili ajmo nadjite mi te programe nebi bilo lose kad bi ih bilo drugacijih streamova
bez zamjerke
Pozdrav
 
Učlanjen(a)
01.04.2010
Poruka
351
sta je opet ljudi,svadjate se i psujete forumase cak i na nekom stranom jeziku,ako se dobro secam ovaj forum je i otvorem bas zbog nettv plus kljuceva i sve u vezi toga
 
Član
Učlanjen(a)
14.06.2010
Poruka
90
sta je opet ljudi,svadjate se i psujete forumase cak i na nekom stranom jeziku,ako se dobro secam ovaj forum je i otvorem bas zbog nettv plus kljuceva i sve u vezi toga

Tako je Pakost ali od marta 2010 niko ne prica o kljucevima za Net tv i ne diskutuje o Net tv u vec se stavljaju razni kanali koji cak nemaju ni veze sa Net tv om,moderarora ocigledno ne zanima da brise takve postove izgleda da je covek digao ruke od ove teme ,po pravilu ovog foruma ova tema bi trebala davno biti zatvorena jer je naslov teme totalno drugog naziva i nema veze sa vezom.Pozz Pakost
 
Član
Učlanjen(a)
31.05.2010
Poruka
78
Pa sta znam nebi se bas slozio da je sve Free npr Austrija 1 i 2 i Swiss programi ili ajmo nadjite mi te programe nebi bilo lose kad bi ih bilo drugacijih streamova
bez zamjerke
Pozdrav
Sota prijatelju,,kazem da velika vecina kanala koji se daju ovde su free,pa i ta austrija se da dobiti i ti njemacki kanali..oni kanali koji nisu free i nema ih ovde ili su tu par sati i nestanu...znam prijatelju da si dao dosta dobrih lista,,ali ti i ja znamo da je to sve ubrzo stalo,,,rade samo free kanali,nema nista sa nettv ili fibera a da radi,,,tebi hvala u moje ime na trudu,,,,ovde se daju samo neki ruski rumunski ukrajinski bugarski i da ne nabrajam kanale,,koje velika vecina ne razumije ovde..kad bude ovde rts1,2.. hrt1,2..nova,rtlhr,ftv bht prva i da dalje ne nabrajam onda mogu reci da je to to,,a to ce biti tesko izvodivo to prijatelju znas dobro i ti i ja ...budi mi pozdravljen..
 
Natrag
Top