Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.471 66,8%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 190 5,1%

  • Total voters
    3.700
Član
Učlanjen(a)
18.12.2011
Poruka
1.613
Ovde dolazi do nesporazuma zato sto ljudi stavljaju sve i svasta u Hide
Pravilima je regulisano sta samo sme ici u Hide, ostalo ide u Code
Takodje je pravilima odredjen broj postova za Hide to je 100 dok su neki poceli da stavljaju i 10 000

upravu si za hide
ali milsim da svak moze da odluci kolko ce staviti znaci u pravilima je najmanje100 ali ako neko misli da vredi vise onda moze da stavi vise ako nisam u pravu nek me SOTA ispravi
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
06.07.2010
Poruka
30.267
upravu si za hide
ali milsim da svak moze da odluci kolko ce staviti znaci u pravilima je najmanje100 ali ako neko misli da vredi vise onda moze da stavi vise ako nisam u pravu nek me SOTA ispravi

Nije najmanje sto postova vec je striktno sto.Zabranjeno je stavljati vise.Pozz!
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.088
upravu si za hide
ali milsim da svak moze da odluci kolko ce staviti znaci u pravilima je najmanje100 ali ako neko misli da vredi vise onda moze da stavi vise ako nisam u pravu nek me SOTA ispravi
Ovako:
Od danas prestaje da vazi zabrana postavljanja na forum domacih lista kao i unistim lista.Ove liste mogu se slobodno postavljati a jedini uslov je da se koristi Hide+ Post tag (HPOSTS) gde ce se za pomenute liste unositi iznos od 100 postova.

Dakle ,ova pravila vaze za sve do sada zabranjene liste poput PayTV listi (NP-D1, SBB, SiOL TV, Amis, Elta Telekom, BiH Kablovska, T2-SLO, Neterra TV, Fast TV, Iskon TV, Orion TV, Vektor TV, Multi TV, BH Telekom MojaWebTV, Madnet , Jotel , Bostel Tv ,ICECAST, M - KABEL) kao i svih UNISTRIM listi i one obavezno se postavljaju na gore pomenuti nacin ,dok sve ostale liste kao i do sada normalno se postavljaju u CODE tag bez ikakvih ogranicenja....

Stoji Sta se stavlja u Hide+ Post tag (HPOSTS)

takodjer napisano od Boki71

dok sve ostale liste kao i do sada normalno se postavljaju u CODE tag bez ikakvih ogranicenja....

Pozdrav
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.11.2012
Poruka
1.371
upravu si za hide
ali milsim da svak moze da odluci kolko ce staviti znaci u pravilima je najmanje100 ali ako neko misli da vredi vise onda moze da stavi vise ako nisam u pravu nek me SOTA ispravi
To je upravo vedeno zbog ljudi koji nemaju sta da gledaju a neznaju sami nista da nadju
Ti ljudi i nemogu mnogo da doprinesu forumu i nikako da naprave vise od 100 postova osim spamom
Ko moze odeda napravi vise od 100 posta koji nesto vrede taj mze i sam da sebi obezbedi nesto za gledanje i nemora da spamuje da bi napravio vise postova i video veci Hide
 
Član
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
420
sky sport
dodas i ovo na kraj strema da radi %C2%A0
Kod:
[url]http://149.62.176.98:8085/udp/239.100.2.27:3001[/url]
 
Član
Učlanjen(a)
18.12.2011
Poruka
1.613
To je upravo vedeno zbog ljudi koji nemaju sta da gledaju a neznaju sami nista da nadju
Ti ljudi i nemogu mnogo da doprinesu forumu i nikako da naprave vise od 100 postova osim spamom
Ko moze odeda napravi vise od 100 posta koji nesto vrede taj mze i sam da sebi obezbedi nesto za gledanje i nemora da spamuje da bi napravio vise postova i video veci Hide
ma meni je svejedno to me uopste nezanima dali 100 ili 1000 treba onda napisati samo 100 i nista vise se nesme stavljati u hide i mislim da ce svak svatit
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
06.07.2010
Poruka
30.267
Pise u pravilu----gde ce se za pomenute liste unositi iznos od 100 postova.Prije nekoliko dana je neko predlagao Bokiju da se donese pravilo da neke liste mogu ici na vise postova jer je do njih teze doci i Boki mu je odgovorio da je zasad ovako a da ce se o tome razmisliti.Pozz!
 
Natrag
Top