Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.476 66,8%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 238 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 194 5,2%

  • Total voters
    3.707
Član
Učlanjen(a)
18.09.2009
Poruka
371
Boki,ovim pokazujes svoju velicinu...iako mi ne trebaju ti kanali...verujem da su vecini clanova potrebni...bez tebe bi ova tema bila tesko mrtvavilo...

SF...:wink:
 
Član
Učlanjen(a)
02.03.2010
Poruka
156
Neznam kako mnogi to ne shvataju,nemoze i nije svako zasluzio da ima sve.To su muke dok se dodje do nekih extra kanala.Svi koji samo traze nove liste a nista nedoprinose a jos uz to sire dalje neka se snalaze sami.Drugo je ako neko ima dobre liste a zeli da ih podeli a drugo je ako neko nista ne radi a hoce sve.

Na koji nacin se zasluzuju liste. 90% ljudi koji su na ovoj temi, tu su zbog lista, zato sto neznaju drugi nacin kako da ih nadju, samim tim nemogu nikako ni da doprinose.
 
Učlanjen(a)
04.11.2013
Poruka
38
Na koji nacin se zasluzuju liste. 90% ljudi koji su na ovoj temi, tu su zbog lista, zato sto neznaju drugi nacin kako da ih nadju, samim tim nemogu nikako ni da doprinose.

treba imati i vremena i znanja da bi se doslo do nekog kvalitetnog strima , sto ti kazes 90% clanova ovog dsela foruma su laici po tom pitanju a u tu grupu spadam i ja i zato i trazimo i liste za gledanje, da znamo gde i kako naci liste ili napraviti ebi ovde trazili i kukali stalno
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
kad je boki bio aktivan na ovom delu forumu:
1. postavljao tutoriale maestralne
2. pomagao ljudima
3. postavljao liste i nije bilo potraznje
4. objasnio kako se koriste razni alati za skeniranje
5. HTEO JE DA OMOGUCI DA MNOGI CLANOVI SAMI DODJU DO KANALA I DA NE MOLE NEKE "JAKE" LJUDE

a sad kad se boki povukao:

0. nema nista od ovoga vise
 
Član
Učlanjen(a)
26.01.2013
Poruka
121
Svako ko se trudi i hoce da zna postepeno ce se nauciti.Ima mongo toga sto i ja neznam ali se trudim da saznam,nisu dobri kanali samo u vlc listama,treba biti majstor da kroz skriptu npr izvuces sve strimove od direct tv,sto i nije za javnost.To i ako zna neko taj cuti.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.332
slazem se, odradio ga alek maestralno..samo steta sto se povuce covek sa ove teme, mnogima su znacili njegovi strimovi i odkako se povukao nema ko da ga zameni tako aktivno

ja sam imao velike planove sa ovim delom foruma....medjutim jedan moj kiks nepaznjom,postavljanje zabranjene liste koja nije bila cak ni vidljiva vec u video tutorijalu,pa cak ni u ovom delu foruma vec u tutorijalima.....docekano je na noz,pa cak i vredjanje,psovanje i sve i svasta....Nekada je moglo sve da se postavlja bez zabrana ,te na insistiranje urednika iz ovog dela foruma ja sam i omogucio da se pomenuta pravila uvedu,a kasnije zbog pomenute stvari ispljuvan .....

Sebican nisam i sve sto sam spremio dacu pa gde ja stadoh neka drugi produzi......Pruzacu tehnicku podrsku i omogucicu sve sto se od mene trazi......mislim da je i to dovoljno.......:yea:

Ja sam 8-9 godina na netu.....admin ,moderator na mnogim forumima bio i nisam doziveo nesto slicno kao ovde za jedno vece,upravo u ovom delu foruma......


Ja sam upropastio jednu listu,priznajem......ali su posle mene drugi upropastili bar jos 10.....

Medjutim sta je bilo bilo je..idemo dalje.........
 
Natrag
Top