Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.472 66,8%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 187 5,1%

  • Total voters
    3.698
Član
Učlanjen(a)
08.10.2010
Poruka
316
evo neki slovenski proxy izpred dva dana

Kod:
[TABLE="class: data, width: 950"]
[TR="class: odd, bgcolor: #CCFFCC"]
[TD]91.185.194.69:8888[/TD]
[TD]anonymous proxy[/TD]
[TD]Oct-18-2013[/TD]
[TD]Slovenia[/TD]
[TD="class: organization"]TUSMOBIL d.o.o.[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2010
Poruka
66
ja pomogao iz srbije koliko mogu, onaj slovenac sto si ga pitao da li ti se javio uopste? jer on je u sloveniji sto ti kazes pa ako si ga pitao valjda ti je kulturno odgovorio da li moze to sto hoces ili ne.. i nemoj da psujes vise molim te
Necu bicu fin a ti ko da si Slovenac a ne juznjak ko sto sam i sam..:)..Nije niko nista sem tebe i nekog Ahme ni javio se...Hvala,buraz.
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2010
Poruka
66
evo neki slovenski proxy izpred dva dana

Kod:
[TABLE="class: data, width: 950"]
[TR="class: odd, bgcolor: #CCFFCC"]
[TD]91.185.194.69:8888[/TD]
[TD]anonymous proxy[/TD]
[TD]Oct-18-2013[/TD]
[TD]Slovenia[/TD]
[TD="class: organization"]TUSMOBIL d.o.o.[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
Pa buraz mogo si i ti ukucati traje par sekundi ne vjerujem da ne znas i vidjeti da je "mrtav konj" :) Ipak,hvala,malo smo probudli Forum bar...i vidimo da POMOCI -ne boli...
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Pa buraz mogo si i ti ukucati traje par sekundi ne vjerujem da ne znas i vidjeti da je "mrtav konj" :) Ipak,hvala,malo smo probudli Forum bar...i vidimo da POMOCI -ne boli...
dobro je pomoci, ne znam ni ja mnogo, nesto malo od najmanjeg, ima dobrih ljudi na forumu koji su mi pomogli dosta puta i pokazali svoju ljudsku stranu i hvala im na tome, mada i ovako na pm uvek im se zahvalim, jer da nije njih ja ne bi imao ovo sto imam
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Svi članovi SF da porazmisle i strogo povedu računa šta rade u kontaktu sa nickom Goran 995 (Pravda za D3go)

Kod:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/67486505/Skype.txt

koliko vidim ovde ima i mene ........

cista laz ,sa doticnim nisam razmenio ni 2 privatne poruke od kada je na forumu......a mozda nijednu.......a kamoli nekom nesto dopustao....bezveze,decije price............
 
Član
Učlanjen(a)
20.12.2011
Poruka
651
dobro je pomoci, ne znam ni ja mnogo, nesto malo od najmanjeg, ima dobrih ljudi na forumu koji su mi pomogli dosta puta i pokazali svoju ljudsku stranu i hvala im na tome, mada i ovako na pm uvek im se zahvalim, jer da nije njih ja ne bi imao ovo sto imam
ARENA SPORT 1 (21-10-2013 01-10-06).jpgARENA SPORT 2 (21-10-2013 01-09-59).jpgARENA SPORT 3 (21-10-2013 01-09-34).jpgTakodje i ja bih se zahvalio svima onima koji omogucuju da uzivamo u velikikm sportskim dogadjajima ,hvala vam od srca
 
Član
Učlanjen(a)
18.09.2009
Poruka
371
Imam nesto da kazem,od mog prvog pojavljivanja na ovom forumu promenio sam misljenje u velikoj meri,i hvala nekim divnim ljudima koji su mi na to ukazali,iskreno,mislio sam da je ok ako ti neko posalje neki kanal ili neku listu,pomognes coveku,ali sam mozda i preterivao u nekim trenucima,kao i mnogi ljudi trenutno,ukoliko si ulozio truda da pronadjes neku listu,zbog cega bi je dao nekom nepoznatom liku koji moze da je prosiri po netu...lepo mi je rekao jedan lik u poruci "neki ljudi su se naucili kako doci do lista i vise se ne javljaju na forumu" ja sam pozeleo da budem jedan od takvih,tako da od danas vise ni jednu listu necu potraziti ni od koga (validnu listu) ,vec cu uloziti malo truda da nadjem resenje kako mogu da ih pronadjem sam,a nadam se da cu dobiti podrsku ostalih clanova...kada bi tako razmisljali i ostali clanovi,ja dajem ruku da bi liste mnogo duze ostajale u zivotu...

Necu tudje,svoje nedam...
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.973
miximus

Na tu foru sto si postao te kanale imamo ostale kao S-Klub i Arena Sport itd... sto se tice ostalih domacih kanala za kojima ljudi ovdje danima tragaju i mislim da nema smisla da ih na taj nacin ugasimo prije reda s tim sto cemo javno da ih postujemo

Dal ste u ovakvim slucajevima obilazili po netu Forume drugih zemalja?? ja jesam i mogu rec da bas ti kanali i njima slicni ... itd... nalaze se u velikoj mjeri na tim istim forumima onda nije cudno zasto mnogima od vas trza ili prekida Slika i postaje negledljivo za sve vas

Pozdrav
 
Poslednja izmena:
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.973
Dobio sam pitanje na PP za ovaj sajt........a posto je zabranjeno stavljati ove strimove .....povadite sami kome treba ...

Kod:
http://mali-ekrani.blogspot.com/2013/07/b92.html

Naprimer u Firefoxu ,usnimite stranicu sa koje vadite strim.....File/Save Page Ass...

Zatim usnimljenu stranicu otvorite notepadom ++ i pretrazite pojam http...

i ocas posla nacicete zeljeni strim......u delu file :

ZGvJ.png


Za par sekundi imate strim.....
Jeste u pravu si imas 2 Stream adrese obadve rade u Vlc Playeru
 
Natrag
Top