Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.469 66,9%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 872 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 183 5,0%

  • Total voters
    3.691
Učlanjen(a)
17.10.2013
Poruka
21
Kod:
Discovery channel 
 http://m24.megafun.vn/live.vs?c=vstv044&q=high 

 Fox sport 
 http://m24.megafun.vn/live.vs?c=vstv042&q=high 

 Cinemax 
 http://m24.megafun.vn/live.vs?c=vstv037&q=high
 
Član
Učlanjen(a)
08.10.2010
Poruka
316
super ponudba na skayp posle 18.00h (skayp ime imate u mom profilu)

za odličan -brz proxy bht + lista mojatv ,ili polaris serbia ,dajem za uzvrat 5 super listi (siol ,t2, aljazere skandinavce ,nettv....) . kad isprobam listu sa proxy , šaljem obečano
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
super ponudba na skayp posle 18.00h (skayp ime imate u mom profilu)

za odličan -brz proxy bht + lista mojatv ,ili polaris serbia ,dajem za uzvrat 5 super listi (siol ,t2, aljazere skandinavce ,nettv....) . kad isprobam listu sa proxy , šaljem obečano
Ovako, prvo: ako ti ove liste stvarno imas, neko ti ih je dao, sto znaci da ti sad menjas tudje stvari i to ovako javno pises tacno liste po imenima. Drugo, ako nemas nista od ovoga, onda znaci trgujes na prazno, recices kako proxy ne valja i neces nista dati. Ljudi ne nasedajte, mozda ima eventualno scandi posto je nekoliko puta postavljana javno i koja ce brzo stati, jer prvo, jako je pokvareno ovo sto je dobio od nekog na poverenje, a sad nudi ovako,a drugo, sad ako to das nekom, on ce dati nekom koji ce javno objaviti i to ce stati pa ces ti opet moliti da ti se da nesto kao sto si mene molio, mogu i da slikam i da postavim?!
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
Ovako, prvo: ako ti ove liste stvarno imas, neko ti ih je dao, sto znaci da ti sad menjas tudje stvari i to ovako javno pises tacno liste po imenima. Drugo, ako nemas nista od ovoga, onda znaci trgujes na prazno, recices kako proxy ne valja i neces nista dati. Ljudi ne nasedajte, mozda ima eventualno scandi posto je nekoliko puta postavljana javno i koja ce brzo stati, jer prvo, jako je pokvareno ovo sto je dobio od nekog na poverenje, a sad nudi ovako,a drugo, sad ako to das nekom, on ce dati nekom koji ce javno objaviti i to ce stati pa ces ti opet moliti da ti se da nesto kao sto si mene molio, mogu i da slikam i da postavim?!

moze da je dobio u poverenje liste a moguce je da je neke sam pronasao a neke da ima placene....to zna samo on....ali samo da se ja nadovezem ovoj izmjeni....cetiri kanala arenasport ne znaci nista protiv svaki od tih lista koje ima....ako se mene pita nikad ne bi menjao....sta ce on uraditi njegov je izbor.....
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
moze da je dobio u poverenje liste a moguce je da je neke sam pronasao a neke da ima placene....to zna samo on....ali samo da se ja nadovezem ovoj izmjeni....cetiri kanala arenasport ne znaci nista protiv svaki od tih lista koje ima....ako se mene pita nikad ne bi menjao....sta ce on uraditi njegov je izbor.....
to kazem, skandinavce je ugrabio kad su postavljeni, nettv listu ima neku, verovatno onu obicnu za vlc, i ako daje kljuc to je jedan od ovih podeljenih sto seckaju...da ima placeno ne bi me molio na skype da mu dam liste? a to, pa arene su dosta trazene, sam znam koliko sam se namucio dok ih nisam dobio od clana foruma
PS MOGU I JA SADA DA NAPISEM OVDE STA SVE IMAM I DA KAZEM NUDIM ZA TAJNE LISTE ILI SLICNO, ALI STA BIH DOBIO TIME? DOBIO BIH MOZDA TU NEKU JAKU LISTU, ALI BIH IZGUBIO POVERENJE LJUDI I ONDA SVE JE DZABE!
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top