Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.474 66,8%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 238 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 192 5,2%

  • Total voters
    3.704
Član
Učlanjen(a)
25.02.2010
Poruka
83
ajde malo d aoladimo..recite bolje...jel duva sta napolju?jebo te ovde kod mene cepa bura sa 128 trenutno km na sat.....nema sanse da se spava...
 
Član
Učlanjen(a)
25.02.2010
Poruka
83
will smith....hitch

Daleko smo mi od leta jos nazalos hehe[/QUOTE


ma bilo je prosle sedmice toplo i mirno...popelo se cak do 17-18 stepeni.a sad ga svira ova bura jebo je cevap ko je izmisli......

evo sta gledam.....

Dodato posle 6 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

a ima i ovo...bolje je to za mene.....idem da gledam u cetvrtak u ljubljanu olimpija barcelona...

Dodato posle 8 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

ajde laku noc...
 

Prilozi

  • Test Sport 10_20110119213433.jpg
    Test Sport 10_20110119213433.jpg
    14,7 KB · Pregleda: 466
  • Test Sport 8_20110122002647.jpg
    Test Sport 8_20110122002647.jpg
    22,5 KB · Pregleda: 472
  • Test7_20110122003638.jpg
    Test7_20110122003638.jpg
    13,5 KB · Pregleda: 466
  • Test7_20110122003438.jpg
    Test7_20110122003438.jpg
    9,8 KB · Pregleda: 466
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
14.05.2010
Poruka
75
Krenuli ste u pogresnom pravcu...spijuna ima i previse ali ne ovih skorasnjih vec od pre cirka godinu dana i vise,mozda vam je promakao jedan moj post od pre cirka mesec dana kada sam najavljivao da ce pojaviti novi plejer, a to je ovaj o cemu se pise poslednjih mesec dana pa eto samo bih u kratkim crtama rekao a ostalo ako vas interesuje procitajte moje predhodne postove.
Znaci ip d1,njet tv,total tv,orion(udruzeni internet provajderi iz srbije)b...svajcarska... itd itd su vlasnistvo jednog te istog coveka po imenu daniel rokvic ... sa drugaricom pomocnicom katarinom .... koji ima para i para tipa samo mu je jedna firma u bechu imala zvanicni godisnji obrt od 300 iljada ojra a covek samo uvozi prozore i el. materijal iz srbije i slucajno se firma zove total tv da ne pominjem one ostale firme koje poseduje na tudje ime a i one pod konkursom kako se kod nas kaze bankrotom tipa cvecare,taxi .....
prema tome ovo jeste samo jedna velika besplatna reklama jer zastitu vec poseduju na njet tv znaci lako se aktivira al sto bi kad mora prvo da navuku ljude da se procuje plejer ... ali kako ono kaze u maratoncima "ali gospodo malo ste se zajebali" sto ste navatali navatali ste u srbiji definitivno nemate prodju jer i sami znate da internet ne moze da se poredi sa ovim izvan srbije...a ljudi nemaju ni za "leba" a kamoli za vase tv internet pretplate... i tako sve u svemu ja bih se zabrinuo za ove slovence sto ubacuju slike od nekih kanala ..... a pitao bih i aleksa za pranje prozora naravno ne zelim nikog da vredjam ni provociram samo bih voleo da cujem o toj sprezi uvoz prozora iz srbije i pranje prozora iz srbije cisto posto sam radoznao naravno ako nije problem i ako zelis :) ah da zamalo da zaboravim licno mislim da je korisnije postavljati te sve linkove i kanale na vase sajtove posto vas vecina poseduje nego direktno kopiranje kljuceva po forumima jel u tom slucaju morali bi da se malo pomuce dok sakupe iste... hvala na paznji i nadam se da vas nisam smorio

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

p.s rokvo ako citas ovo daj pusti ljudima da gledaju za dz TV a ti nastavi da uvozis prozore vidis da ti to dobro ide
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
14.05.2010
Poruka
75
U sredu, 29. marta, u pančevačkom sudu održana je rasprava povodom slučaja nelegalnog postavljanja kablovske distributivne mreže. Prema optužnom predlogu Opštinskog tužilaštva Danijel Rokvić, vlasnik firme „Danijel sat”, tereti se za krivično delo iz člana 149. stav 2. Zakona o planiranju i izgradnji jer je u naseljima Misa i Kotež započeo radove na postavljanju kablovske TV mreže bez posedovanja glavnog projekta i važećih dozvola.

IZVOR: Pancevac Online

cuj 50 % na tih 50 ima jos 950

Dodato posle 7 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Dodao bih samo jos ovaj izvor IP D1 licno sam se valjao od smeha dok sam citao
izvolite uzivajte :)

Dodato posle 22 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Kod:
http://fs3.webtv.rs/47/KONFERENCIJE%202010/122310%20IP%20D1.FLV
odlican kanal-komedija
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
25.02.2010
Poruka
650
ovo mozda i jeste 50 posto istina ali ima tu puno glavnih i direktora a pre svega i Total tv pa onda sve ostale kompanije samo koriste slugu od glavnog satelitskog provajdera NASA,pa cak i u medijama i na vestima mora da se postuje procedura koju su velike sile skrojile,znaci 40 posto od zaradjenog novca ide satelitskom provajderu NASA a vlasnik je tako reci celog sveta ,on se zove ROD MILER III.

Nasa je samo kompanija koja transportuje Satelite inace nisu oni vlasnici Astra itd... Companije
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top