Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.474 66,8%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 238 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 192 5,2%

  • Total voters
    3.704
Član
Učlanjen(a)
25.02.2010
Poruka
83
dzaba takva lista.u celoj listi ima 4 kanala sto nesto vrede svi ostali su bezveze........
 
Član
Učlanjen(a)
11.06.2010
Poruka
141
ljudi ja vam kazem ko ima kljuceve neka zadrzi za sebe,sto se vise bude delilo to ce krace jos da traju promo kljucevi!!!!!!!S obzirom da vidim ovde i na drugim forumumima ljude sa 0 1ili 3 postova do sada koji od jednom tu nesto palamude,vidi se odmah da su to ljudi spijuni.

evo ga prvi spijun ivicapb iz IP D 1 neta

Covek niodkuda odjednom poceo da deli liste,hehehehe
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.02.2010
Poruka
650
braticu ova lista ti je bezveze!!!
kanali koji rade su validni vec duze vreme, a pink prva rts itd ne rade!!!
i bas me zanima otkud ti ovde, ko si kad se javljas prvi put i odmah objavljujes listu???

ne ljuti se , nista licno, samo je onako, sumnjivo ,,,,, znas....

prijatelju pa znas li ti koliko kosta reklama na tv ili statijazan na neki forum tamo neki banner da se plati ??
ovo tije naji jednostavnije reklamisanje + znaju sta se desava pa drze prst na dugme :)
 
Član
Učlanjen(a)
31.05.2010
Poruka
78
braticu ova lista ti je bezveze!!!
kanali koji rade su validni vec duze vreme, a pink prva rts itd ne rade!!!
i bas me zanima otkud ti ovde, ko si kad se javljas prvi put i odmah objavljujes listu???

ne ljuti se , nista licno, samo je onako, sumnjivo ,,,,, znas....
pa covjek se rego, i podjelio listu sa drugog foruma....nista strasno,,,samo jos da je lista dobra,,to bi bilo to...hehe

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

prijatelju pa znas li ti koliko kosta reklama na tv ili statijazan na neki forum tamo neki banner da se plati ??
ovo tije naji jednostavnije reklamisanje + znaju sta se desava pa drze prst na dugme :)
pa radi on isto ko i ti ..prepisuje od tebe...hehe,,, i ti sve sto si dosad dao malo je radilo i onda mrak..;)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
21.01.2011
Poruka
1
Niti sam spijun niti bilo sta.Nisam uzeo listu sa drugog foruma,vec je moja iz IP D1 palyer-a,sa novim validnim kljucem.
 
Član
Učlanjen(a)
11.06.2010
Poruka
141
skontao sam da odjednom na mnogim forumima u isto vreme novi regovi,evo odite i na *********** covek sa 1 post potvrdjuje da mu ne radi lista,Oni sad isprobavaju kako da zastite sistem IP D 1 jer lovu nemaju kao net Tv.

Niti sam spijun niti bilo sta.Nisam uzeo listu sa drugog foruma,vec je moja iz IP D1 palyer-a,sa novim validnim kljucem.
Sto bi delio onda kljuceve ,znaci Proba da li ce raditi ili ne!
 
Natrag
Top