Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.471 66,8%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 191 5,2%

  • Total voters
    3.701
Član
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
49
Alex, izgleda da sam te badava hvalio i predlagao ti dobre stvari :(
Nesto se cudno s tobom desava !!!
 
Učlanjen(a)
04.01.2011
Poruka
175
Sota i jos neki bar puste i daju ono sta imaju i ne obecavaju i hvale kao ovaj Alexa i onaj njegov Cikakuric
 
Član
Učlanjen(a)
01.03.2010
Poruka
67
Ma Sota je legenda, koliko je covjek samo postovao ovdje streamova sve govori..
 
Član
Učlanjen(a)
31.05.2010
Poruka
78
ova dvojica sto djele,,oni se samoreklamiraju malo puste i ugase,,navlace samo raju..znate na koga mislim...pa nismo mi sisali vesla...
 
Član
Učlanjen(a)
18.11.2009
Poruka
56
jer zna neko malo vise o CS kako to ide kako se radi neki tutorial ili neku stranu za vise informacije? Kako se moze to da se namesti i tako.
 
Učlanjen(a)
05.01.2011
Poruka
14
Ma nije problem, neka kazu koja je cena pa ko moze neka plati i gleda, a ovako nam samo jos vise udaraju ceznju.:)
 
Član
Učlanjen(a)
25.02.2010
Poruka
83
jer zna neko malo vise o CS kako to ide kako se radi neki tutorial ili neku stranu za vise informacije? Kako se moze to da se namesti i tako.

kondomce ja sam isto nov u cs ju...spremam se za mesec dana da si namestim sve skupa i probam..imam neke ponudnike iz hrvatske i srbije..probat cemo pa da vidimo kolko su pouzdani...ako ce sve da radi kako treba barem 60 posto od svih paketa sto ih nude onda sam zadovoljan....

a do tada ajde raja..mozemo mi i bez alexa i njegovih suradnika koji samo izzazivaju nas tu........ajde u potraznju z akanalima.......lp
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
[ATTENTION]za kupoprodaju imate forum oglasi ovde postavljajte streamove i linkove , svaki post u kome bude oglasavanja ili kojekakve prodaje ide u kantu[/ATTENTION]
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
09.06.2010
Poruka
220
kondomce ja sam isto nov u cs ju...spremam se za mesec dana da si namestim sve skupa i probam..imam neke ponudnike iz hrvatske i srbije..probat cemo pa da vidimo kolko su pouzdani...ako ce sve da radi kako treba barem 60 posto od svih paketa sto ih nude onda sam zadovoljan....

a do tada ajde raja..mozemo mi i bez alexa i njegovih suradnika koji samo izzazivaju nas tu........ajde u potraznju z akanalima.......lp


jer zna neko malo vise o CS kako to ide kako se radi neki tutorial ili neku stranu za vise informacije? Kako se moze to da se namesti i tako.


javite se meni na pm pa cu vam sve objasniti putem poruke ;)))))))))
 
Član
Učlanjen(a)
03.07.2009
Poruka
195
Pa covece ti das listu gledamo 2-3 sata i ugasis bolje nomoj nista da stavljas zadrzi za sebe i gledaj treba da visimo na kompjuteru ceo dan cekajuci oces se ti smilovati i pustiti nesto da gledamo ili daj ili ne stavljaj te liste ovo je poruka za Alex tv
 
Natrag
Top