Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.471 66,8%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 191 5,2%

  • Total voters
    3.701
Član
Učlanjen(a)
25.02.2010
Poruka
83
hehe sota.... i ja sam si skinuo url helper i gledao adrese streamnja ali malo prekomplikovano to izgleda..........adrese su iste razlika je jedino na sredini.tamo se vide druga slova....probat cu i ja jos malo to pa mozda ukapiram.....:))

Bravo Alex
Natjero si me da pogledam i proucim System tvog kodiranja i gle... shvatio kako da gledam Pinkove programe
naravno pod uslovom da imam tvoju aktuelnu Vlc listu
Zahvaljujem
Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
11.06.2010
Poruka
141
Jedno je sigurno_Od predhodnog promo kljuca alex tv, vidi se test signal od neke vrste satelitskog resivera,sto potvrdjuje da Alexovi strimovi jesu orginal njegovi.Nisu izvuceni sa nijednog drugog neta kao sto je naprimer NET TV PLUS.
 
Član
Učlanjen(a)
14.05.2010
Poruka
75
Jedno je sigurno_Od predhodnog promo kljuca alex tv, vidi se test signal od neke vrste satelitskog resivera,sto potvrdjuje da Alexovi strimovi jesu orginal njegovi.Nisu izvuceni sa nijednog drugog neta kao sto je naprimer NET TV PLUS.

Ako mislis na onaj eror signal to je on postavio kada ugasi kanal tj promeni strim u scripti na web serveru a sto se samih kanala tice idu od ip d1 strimovi sa aktuelnim kljucevima koji se nakace na neki sajt (npr.KINO-MANIA.ORG) satro kao filmovi ili ... i onda se preusmere sa-na jednog na drugi gde postoji getproxy scripta i tako ide....drugim recima kao i sto mi gledamo samo sto se direktno u vlc playeru ukuca proxy server a kod njega ne moze jer njegov strim vec povlaci proxy iz txt fajla

he ne bih da mu uzimam leba iz usta ipak vidim da se vrte ovde velike pare tako da bas i nisam nesto previse objasnio ali aleks ce vec shvatiti

sto se ostalih tice koji bas i nisu za placanje bilo kakave pretplate neka mi se jave na pvt da dobiju aktuelni proxy i liste pa nek gledaju za dz. ah da broj je ogranicen jel ni ja bas ne posedujem neogranicen broj proxija tako da se izvinjavam ostalima kojima ne mogu da izadjem u susret.
Ako neko treba pomoc za izlacenja lista a poseduje proxy ili aktuelni kljuc isto nek izvoli da mi se javi na pm

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

p.s prijatelji koji poseduju po nekoliko korisnickih imena na ovom forumu ne mora da mi se javljaju znam 99,9% njih :)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
14.01.2011
Poruka
11
Najpre pozdrav svima na forumu...


Hvala Soti, sto je moje pitanje za konverziju jtv formata i informaciju o delay parametru prosledio na ovaj forum.


@AlexTV, hvala na odgovoru.


Ipak tvoj kod mi ne pomaze previse jer radi skoro isto sto i "JTV 3.0 TVGuide generator by Dmitry" (osim sto je on dao i binary verziju:), ako se nevaram i tvoj i njegov kod koriste isti format ulaznog txt fajla. U oba slucaja bih morao da pisem svoj parser koji bi xmltv format (u kome se moze skinuti epg za nase kanale) pretvarao u txt a onda iz njega pravio jtv... Malo previse posla trenutno, ali kako gotovog resenja izgleda nema odradicu i to cim se odvoji jedno popodne za to :)


Za zmajcek24-a iz slovenije predlazem da proba Tano player Tano.si - Home of Tano Player and VLC-Qt library Autor je slovenacki programer, koliko sam video podrzava sve slovenacke IPTV provajdere i ima sopstveni epg za slovenacke kanale.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
2.215
ALEX reci koliko bi trebalo da se plati da se gleda ova lista samo ubaci jos ako mozes i pinkove kanale i ko hoce da gleda ali da to bude stalno prebacis mu listu na PM ili EMAIL adress tako da mogu gledati samo oni koji su platili jer nije rijesenje ni ovo gledas 1 sat pa opet nema i tako u krug nema nista dugorocnije dok se ne plati samo nemoj pretjerivati sa parama ja vjerujem ako bude pristupacna cijena da ce biti dosta kandidata.Jos jednom koliko bi kostalo svakog od nas pojedinacno za jedan mjesec da se gleda.Nemoj ici okolo reci toliko i to je to.Molim odgovor.
 
Član
Učlanjen(a)
25.02.2010
Poruka
83
Lepo neko napisa pre par dana,Alex pusti nesto da se gleda dva tri sata a onda izmisli nesto i opet zatvori
vi ga hvalite i hvalite,zer vam nije jasno da treba da mu se posalje neka para-evro €

izgleda da sam ja jedinia osoba koja bi kolegama u svojoj okolini a i sire podelila sve ovo skupa tako da moze da se gleda kolko god oce ko in to brez para......jebem ti pare.samo pokvare ljude....

sva sreca sto cu za mesec dana da si omislim i ja CS i onda posaljem svog provajdera u tri krasne....

samo steta sto se tu taj alex i sota zajebavaju sa ljudima...licno mi se sota vise svidja jer on barem nesto podeli sa nama sto se ima........a a lex samo pusti pa ugasi....kao evo ja imam ja mogu a vi ne mozete..jebes takav stav...pozdrav ljudi
 
Član
Učlanjen(a)
25.02.2010
Poruka
650
Sote on je pravi geni i ima super liste a i te liste radu samo par dana zavisno od kljuceva koje ima i to samo sad dok ide promo od D1
posle ce bude isto ko nettv

pozdrav
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top