Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

Član
Učlanjen(a)
21.01.2012
Poruka
352
Moze li jedna nasa lista ali samo za mène da ne prekida ustvari meni treba samo pink srbija hvala puno zemljaci
 
Učlanjen(a)
01.05.2011
Poruka
297
Nekako cu izaci iz teme u kojoj pisem ovaj post ali moram ovo napisati jer svakako sam od onih koji zele pomoci ljudima koji traze pomoc tj. liste za neke portale ali recicu ovo proizvoljno, od 10 poslatih proverenih lista dobijao sam bar sedam, osam odgovora kako im te liste, tj. portali nerade. Oni koji dobijaju liste moraju znati da je zbog raznoraznih zastita od strane servera odnosno provajdera , lista koja radi na mojoj lokaciji tj. drzavi . pitanje da ce ona takodje raditi i u nekoj drugoj ,narocito zbog sve vise zastita vezanih za geo-blok. To znaci da treba u takvim slucajevima koristiti neki od VPN-a no ukoliko onaj koji trazi listu zivi u nekoj drugoj zemlji a nema mogucnost da koristi VPN, lista nece raditi. Retko se dogodi da je to moguce ali iz iskustva koja ja imam to je mali broj ljudi. Zatim ima portala koji na nekim plejerima rade na nekim ne, treba biti baba Vanga i znati da li ce i na kom plejeru doticni koristiti. Puno pitanja, no malo odgovora na sve to.
Te liste koje sam poslao nekome a nerade mozda bi radile nekom drugom, no one onda ostaju po strani i neiskoristene. Zao mi je, jer vecina lista su ogranicena rokom vazenja, nema bas toliko lista sa Unlimited da bi se slali i onda ih bacali. Drugo, kvaliteti slike od portala ima svakakvih i iz iskustva znam da neki strani portali a sa exyu kanalima rade bolje i daju kvalitetniju sliku u odnosu na nase servere, cast izuzecima. To je vazno da znaju oni koji dobijaju liste ovde svakako ne mislim na one sakupljace listi vec na one kojima bi stvarno trebale i koristile. Ovako i meni je jasno da to sto stoje u mojoj arhivi nije resenje ali vise se razocaram kad dobijam negativne odgovore, zato ih vise i ne saljem. Svaka čast svima koji to rade i šalju, neznam kakva iskustva imaju od strane onog sto trazi liste, no ja sam iskreno razocaran time sto sam slao. Pozdrav i zelim vam srecu sa listama!
 
Učlanjen(a)
23.02.2020
Poruka
655
Samo da se nastavim na ovo sto je napisao postovani "shishmish", bilo bi dobro da forumasi koji traze liste u svom profil na forumu dodaju - dopune zemlju ili grad iz kojega dolaze kako bi im se lakse poslala lista koja ce eventualno raditi kod njega, upravo kako bi se zaobisao sistem "geobloka"...sistem dodatne zastite sa "IP-om" nazalost jos vise komplicira stvar i onemogucava gledanje odredjenih lista...

Ovako kao i sto je napisao "shishmish" to postaje sve veci problem jer se gazde servera sve vise i jace stite a onda se uzaludno salju liste koja kod odredjenog broja korisnika upravo zbog "geobloka" nemogu raditi...
 
Natrag
Top