Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

Učlanjen(a)
21.04.2012
Poruka
22
Evo od 2012 god od kada sam ćlan nisam tražio mac adresu za ott .Sada kada mi kodi ne radi molio bih jednu listu exju unaprijed hvala
 
Član
Učlanjen(a)
06.11.2010
Poruka
45
Vec sam pitao, ali moram opet. Kupio bih stabilnu listu. Najvise me zanima sportski program, da ih ima sto vise, kao i video klub, ali da je titlovan. Najvaznije od svega je da mi ne trza i ne koci... Znaci trazim nekog sa stabilnim serverom. Hvala
 
Učlanjen(a)
26.12.2020
Poruka
58
Vec sam pitao, ali moram opet. Kupio bih stabilnu listu. Najvise me zanima sportski program, da ih ima sto vise, kao i video klub, ali da je titlovan. Najvaznije od svega je da mi ne trza i ne koci... Znaci trazim nekog sa stabilnim serverom. Hvala
pa takvo nesto sto trazis neces naci jer nema liste a da radi tako sto ti zelis.
 
Član
Učlanjen(a)
06.11.2010
Poruka
45
pa takvo nesto sto trazis neces naci jer nema liste a da radi tako sto ti zelis.
Ima, placao sam jednom decku god ipo dana vec za kanale. Brdo kanala iz raznih zemalja, samo 250+ sportskih i video klub sa preko 7 000 filmova i serija i svi titlovani. Decko je otisao preko, nasao posao i prestao da se bavi ovime zbog manjka vremena. Placao sam na svaka 3 meseca po 20e. Znaci mesecno da kazes 7e je kostalo, sve je radilo ekstra, bez trzanja.
 
Član
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
555
Moze se sve naci :mig:

14.689 filmova bilo... moguce da ih sad ima vise... ;) trebao bi provjerit...


Kako onomad tako i sad ... jos radi :mig:


Pozdrav
Stalker url?
 
Natrag
Top