Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

Učlanjen(a)
27.02.2021
Poruka
58
Pozdrav još jednom. Proverio sam Petkove liste i mislim da bi nekom drugom možda više poslužile. Rekao sam mu da može da ih pošalje sledećoj osobi jer ih ja neću koristiti. Tip liste koji tražim ima zaista više USA i Canada kanala, pogotovo onih regionalnih i sportskih. Domaće kanale imam, ali mi je ovde često lakše da pratim NBA i MLB utakmice. Mile mi je slao ranije takav tip listi tako da ako neko zna o čemu pričam i naidje neki višak ( ništa hitno - voljan sam da sačekam takav tip) tu sam.
 
Učlanjen(a)
23.02.2020
Poruka
653
Pozdrav još jednom. Proverio sam Petkove liste i mislim da bi nekom drugom možda više poslužile. Rekao sam mu da može da ih pošalje sledećoj osobi jer ih ja neću koristiti. Tip liste koji tražim ima zaista više USA i Canada kanala, pogotovo onih regionalnih i sportskih. Domaće kanale imam, ali mi je ovde često lakše da pratim NBA i MLB utakmice. Mile mi je slao ranije takav tip listi tako da ako neko zna o čemu pričam i naidje neki višak ( ništa hitno - voljan sam da sačekam takav tip) tu sam.
Imas PP
 
Učlanjen(a)
02.01.2021
Poruka
22
Pozdrav drusto, potrebne su mi liste sa ex yu kanalima za Stbemu ???? Hvala unapred
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
28.12.2012
Poruka
44
Pozz, da li moze dobra lista s US kanalima i videotekom kao clientportal, ili clientportal ako tko ima?

Hvala
 
Učlanjen(a)
28.10.2020
Poruka
33
Evo ako moze m3u lista nekog domaceg distributera sa barem nekolike konekcije da se ne sudaram sa gazdom posto je to jedini nacin gledanja kanala na smart tv. Pozdrav
 
Natrag
Top