Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

Član
Učlanjen(a)
21.11.2011
Poruka
121
Lista od 23.01.2022 je prestala sa radom, moze li nova takodje sa EX-Yu kanalima. Pozdrav
 
Učlanjen(a)
10.01.2021
Poruka
117
Ima li neko mac/url sa nasim kanalimai i VOD sa nasim prevodima da je stabilna. Hvala unapred :)
 
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
119
ako neko ima MAC stabilna bio bih mnooogo zahvalan! Pozz svim članovima foruma i sve pohvale za trud (ovo je BAŠ kompliment a ne UVLAČENJE :cool:)...naši kanali i VOD sa našim prevodom
 
Učlanjen(a)
09.12.2020
Poruka
37
Pozdrav. Može jedan stabilan mac sa ex-yu kanalima. Prosli mac sto sam dobio katastrofa je samo arapski neki kanali hehe. Unapred hvala
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
01.07.2009
Poruka
329
Moguli dobiti neku mac listu sa exyu da radi .Hvala.
Lista od 23.01.2022 je prestala sa radom, moze li nova takodje sa EX-Yu kanalima. Pozdrav
ako neko ima MAC stabilna bio bih mnooogo zahvalan! Pozz svim članovima foruma i sve pohvale za trud (ovo je BAŠ kompliment a ne UVLAČENJE :cool:)...naši kanali i VOD sa našim prevodom
Pozz, moze lista ex yu u pp?

Thnx

Pozdrav. Može jedan stabilan mac sa ex-yu kanalima. Prosli mac sto sam dobio katastrofa je samo arapski neki kanali hehe. Unapred hvala
Poslato ..... :beee:
 
Učlanjen(a)
10.10.2012
Poruka
46
Ostao sam bez listi ovu sto sam jucer dobio ovde ne radi pa bih molio ako moze neka mac lista koja radi .Hvala unapred.
 
Natrag
Top