Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

Učlanjen(a)
02.11.2020
Poruka
94
pozdrav još jednom da zamolim ako neko ima listu ( MAC ili m3u) sa Arenama Premium 1-3 i Arena srpske 1-8 ...Ništa drugo me ne zanima ...Hvala
 
Učlanjen(a)
27.02.2021
Poruka
58
Pozdrav ljudi,

Da li neko ima možda MAC listu da mi da ? Ono što mi je najpotrebnije su USA sportski kanali. USA i Canada ali to uglavnom dodje po tim listama i jedno i drugo.
Ja sam ovde dobio MAC liste jos u Aprilu ja mislim, ostala je jedna koja još uvek radi ali mi nešto mnogo baferuje. Pa bih ja tu listu ustupio nekome od moderatora nazad da je daju nekom drugom kome možda bude radila.

Znam da će neko reći da je verovatno do mog neta ali mnoge druge stvari gledam pa bih probao još neku listu da pustim kroz plejer čisto da proverim.

Hvala unapred
 
Član
Učlanjen(a)
06.11.2010
Poruka
45
Pozdrav raja, prestala mi sa radom stara lista. Uglavnom me sportski kanali zanimaju, hvala.
 
Učlanjen(a)
23.02.2020
Poruka
648
Pozdrav ljudi,

Da li neko ima možda MAC listu da mi da ? Ono što mi je najpotrebnije su USA sportski kanali. USA i Canada ali to uglavnom dodje po tim listama i jedno i drugo.
Ja sam ovde dobio MAC liste jos u Aprilu ja mislim, ostala je jedna koja još uvek radi ali mi nešto mnogo baferuje. Pa bih ja tu listu ustupio nekome od moderatora nazad da je daju nekom drugom kome možda bude radila.

Znam da će neko reći da je verovatno do mog neta ali mnoge druge stvari gledam pa bih probao još neku listu da pustim kroz plejer čisto da proverim.

Hvala unapred
Imas PP
 
Član
Učlanjen(a)
06.11.2010
Poruka
45
Ajde jos jednom da pitam, posto mi se niko nije javio. Ima li neko m3 listu, uglavnom sportski kanali, ali dobro bi doslo i domaci, mada nisu prioritet. Hvala
 
Natrag
Top