Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

Učlanjen(a)
15.05.2021
Poruka
34
zdravo ljudi hvala unapred ako moze jedna m3u lista sa ex yu mi je najbitnie hvala puno, lep vam dan :)
 
Učlanjen(a)
28.10.2020
Poruka
33
Lista m3u koju mi je poklonio kolega Beles prije tacno godinu dana je ispustila dusu. Ne razumijem se najbolje da li je to bio neki art ili sta vec ali savrsenstvo od liste: brzina prebacivanja, FHD, 4K sa kvalitetnim i azuriranim ex yu kanalima. Ako ko ima viska nesto slicno i spreman je da pokloni bio bi zahvalan. Licna upotreba na smart tv. Unaprijed hvala.
Malo sam dosadan ali evo treći put ako ko ima, za ličnu je upotrebu.
 
Učlanjen(a)
28.10.2020
Poruka
33
Imam m3u viska jer ih ne koristim (vise volim makove), pa ti mogu poslati ako odobrava menidzment, ne bih da prekrsim neka pravila a zao mi ako nemas sta da gledas
Koliko je meni poznato ispunjavam uslove za listu.(dva mjeseca i 15 postova). Za prvu listu nisam ispunjavao uslove ali u molbi sam to i naveo i kolega Beles mi je poslao listu koja je trajala godinu dana sto je valjda dokaz da je lista za licnu upotrebu. Ako admini kazu drugacije ok necu vise traziti listu ovdje.
 
Učlanjen(a)
22.12.2020
Poruka
154
Koliko je meni poznato ispunjavam uslove za listu.(dva mjeseca i 15 postova). Za prvu listu nisam ispunjavao uslove ali u molbi sam to i naveo i kolega Beles mi je poslao listu koja je trajala godinu dana sto je valjda dokaz da je lista za licnu upotrebu. Ako admini kazu drugacije ok necu vise traziti listu ovdje.
Imas pp
 
Učlanjen(a)
03.07.2014
Poruka
47
Pozdrav. Može jedan mac za stbemu sa ex-yu kanalima koji če raditi duže. Stari prestao raditi.Unapred hvala.
 
Učlanjen(a)
20.09.2019
Poruka
129
molim vas postovani exyu m3u listu sa vise konekcija i da moze na vlc plejer postovani

prijatan dan sve najbolje od mene
 
Natrag
Top