Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

Učlanjen(a)
08.06.2019
Poruka
63
Zamolio bih ako neko ima neki mac za ovu listu, treba mi za komšiju na selu koji je Rumun. Dao sam mu pre par macova za tu listu koja ima samo gomilu rumunskih kanala ali više ne radi, samo učita i piše loading failed, probao i sa vpn ali neće. Hvala.
Kod:
http://tk.upsky.space:8085
 
Učlanjen(a)
13.11.2009
Poruka
24
Pozdrav svima,ako moze jedna exyu lista,ova zadnja od člana "patriot" na zalost prestala da radi...hvala!?
 
Učlanjen(a)
17.12.2020
Poruka
51
Pozdrav,ima li neko mac za config.streamstv.me:8080/c

Radilo je eksra do neki dan.Ima i videoteka sa crtaćima,što mi je najbitnije.
 
Poslednja izmena od urednika:
VIP IPTV
Učlanjen(a)
07.09.2009
Poruka
1.033
Ako moze jedna m3u visekonekcijska ex-yu lista, po mogućstvu da ima VOD. Unapred zahvalan.
Molim MAC za SFVIP player
Kod:
http://50.7.113.18:8000/c/
Pozdrav svima,ako moze jedna exyu lista,ova zadnja od člana "patriot" na zalost prestala da radi...hvala!?
Pozdrav svima,ako moze jedna exyu lista,ova zadnja od člana "patriot" na zalost prestala da radi...hvala!?

poslano svima....
 
Učlanjen(a)
24.08.2016
Poruka
216
Može li lista za SF Vip plejer, po mogućstvu više konekcijska, ali ako nema može i obična. Hvala unapred.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
01.07.2009
Poruka
329
Ako moze jedna ex-yu lista, po mogućstvu da ima VOD.
Gledam na TiVi Mate
molio bi jednu exyu m3u listu za vlc plejer
-Kome je potrebna iptv lista ili neki određeni kanal u ovoj temi može da zatrazi. Listu ili kanal poslat će mu neki od članova foruma na privatnu poruku. Svima je već poznato da liste koje se postavljaju javno kratko traju a ovako bi svako mogao da gleda bez problema.

-Član koji pošalje listu citirat će zahtev i napisati da je poslao listu da ne bi drugi član poslao drugu listu na isti zahtev, tako će se osigurati da svako ima jednu kvalitetnu listu.

-Onaj ko trazi listu potrebno je da bude clan Serbian Foruma minimum dva meseca i da ima minimalnu aktivnost od 15 postova u bilo kom delu foruma, iz prostog razloga da ljudi ne bi kreirali nove naloge i trazili vise puta liste.

Pozdrav od ekipe Serbian Foruma.
 
Učlanjen(a)
22.02.2013
Poruka
44
Ljudstvo pozdrav, da kazem odmah listu imam koju mi je poslao gosp. Zlatko u januaru i jos uvijek radi.Medjutim u toj listi nema Arena BH i MojaTV kanal.Pa ako slucajno ko ima ta dva kanala da posalje.Treba mi za VLC.Hvala
 
Natrag
Top