Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.429
Mislim da nije potrebno da se na svaku stranicu ponavlja jedno te isto.

Onaj ko trazi listu potrebno je da bude clan Serbian Foruma minimum dva meseca i da ima minimalnu aktivnost od 15 postova u bilo kom delu foruma, iz prostog razloga da ljudi ne bi kreirali nove naloge i trazili vise puta liste.
 
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
37
Jel moze mac za nosikiriki i da mi kaze na kom playeru radi uz vpn ili bez?Hvala u napred
 
Učlanjen(a)
23.03.2020
Poruka
259
Ja bi zamolio ip adresu i port od ministra portala u kojem se nalazi lista od dva brata ona sa više konekcija.. Trebam jer nikako da ga nađem.. Eto to mi je zelja..
Ne trazim ulaz jer znam da ga neću dobit, ćisto sumnjam da ću i ip adresu dobit, al eto da probam..
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
14.11.2009
Poruka
17.762
Ja bi zamolio ip adresu i port od ministra portala u kojem se nalazi lista od dva brata ona sa više konekcija.. Trebam jer nikako da ga nađem.. Eto to mi je zelja..
Ne trazim ulaz jer znam da ga neću dobit, ćisto sumnjam da ću i ip adresu dobit, al eto da probam..
To mozes da dobijes na komsiskom forumu, tamo sve sav genijalac.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.583
Sad od mene iskenirane 353 liste ( ima Exyu ..sad dal u svakoj ne znam nisam testirao ... radi u SF Vip plejeru ) stoje na raspolaganju u VIP temi za podarit ovdje u ovoj temi ... neko ko imam volje i vremena nek vam podari liste ...

Pozdrav
 
Natrag
Top