Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
40
Pozdrav , koristio sam sve do sinoć IPTV listu koju mi je poslao beleš a koju sam koristio na KODI na windovs OS , ćerka je instalirala i brisala nešto po računaru pa se pojavio problem da prilikom startovanja KODI u desnom gornjem uglu samo sekund dva pokrene skeniranje i ništa ne očita. Dok kodi dodaci rade ok. Da li je nešto izbrisano ili je lista prestala sa radom. Molim pomoć , unapred hvala.
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
40
ako netko ima neku m3u listu sa našim ex yu programima da probam je li do liste. Unapred hvala #
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
15.10.2010
Poruka
491
Pozdrav , koristio sam sve do sinoć IPTV listu koju mi je poslao beleš a koju sam koristio na KODI na windovs OS , ćerka je instalirala i brisala nešto po računaru pa se pojavio problem da prilikom startovanja KODI u desnom gornjem uglu samo sekund dva pokrene skeniranje i ništa ne očita. Dok kodi dodaci rade ok. Da li je nešto izbrisano ili je lista prestala sa radom. Molim pomoć , unapred hvala.
pogledaj putanju liste da je kćerka nije premjestila na drugo mjesto
 
Učlanjen(a)
07.12.2019
Poruka
196
Evo da prenesem, za sve one koji traze sportske kanale:

"Svi Arena Sport kanali, zajedno sa preko 60 dodatnih TV programa, od sada će biti dostupni svim korisnicima u Srbiji, Sloveniji, Hrvatskoj, BiH, Crnoj Gori i Severnoj Makedoniji putem nove aplikacije za pametne uređaje - Arena Cloud."

Znaci samo odete na Google Play Store ili App Store (ko ima Apple) i skinete Arena Cloud aplikaciju. Prvih 90 dana je besplatno.
 
Učlanjen(a)
07.04.2014
Poruka
163
Поздрав, да ли неко има stbemu код са домаћим спортским каналима
 
Natrag
Top