Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.429
Posalji i meni listu m3u domacu ako moze

Poslano sa mog Mi A2 Lite koristeći Tapatalk
Mogu da banujem ali delumno, ne onako kako to rade oni visi iz administracije.
Juce ste kreirali cetiri naloga, sve sam ih banovao.
500.png

Samo nam objasnite gospodine zbog cega ovo radite?
Ako objasnjenje drzi vodu, saljem vam visekonekcisku listu. Mislim da je fer :).
 
Učlanjen(a)
31.01.2020
Poruka
89
Mogu da banujem ali delumno, ne onako kako to rade oni visi iz administracije.
Juce ste kreirali cetiri naloga, sve sam ih banovao.
Pogledajte prilog 134195

Samo nam objasnite gospodine zbog cega ovo radite?
Ako objasnjenje drzi vodu, saljem vam visekonekcisku listu. Mislim da je fer :).
Nije lepo to raditi..... Ne ne... A i zar ne postoji pravilo? Kako beše, 6 meseci star nalog i 100 objava ako se ne varam. Čak ni ja ne ispunjavam pravila ali sam ipak dobijao liste koje strogo i pažljivo čuvam i zahvalan sam na tome, i neću tražiti nove sve dok ne riknu apsolutno sve liste i dok ne proverim 10 puta svaku nije li oživela pošto nećete verovati koliko lista sam kasnije ponovo koristio. Izgleda neki provajderi imaju privremenu blokadu IP adresa ako možda više ljudi koristi listu, drugo mi ne pada na pamet kako mogu ponovo proraditi nakon par dana/nedelja.

Jel može sad jedna lista? Šalim se naravno. :D Moram biti malo aktivniji ali nadam se da sam ispravno napisao. Morate ljudi malo više ceniti kad vam neko pošalje listu, ja se trudim da sam skeniram liste, zamislite kad neko sate potroši tražeći liste i onda vam tek tako pošalje a vi pravite nove naloge. Ne znam šta reći na to.

IPTV pruža nešto što ovi lopovi od naših provajdera neće nikad, svi kanali na jednom mestu, ne samo iz regiona, iz celog sveta. Nemojmo to toliko zloupotrebljavati. Izvinite ako smaram sa dužom objavom. Hvala na pažnji.
 
Član
Učlanjen(a)
21.11.2011
Poruka
121
Pozdrav svima, da li bih mogao dobiti jednu validnu listu Ex-Yu kanala koja bi barem jedno mesec dana radila sve sto sam do sada od pojedinih osoba ovde sa sajta dobijao bilo je da nisu radile ni do 5 dana(izuzev boki71). Stoga ako neko ima takvu listu bio bih mu zahvalan ako mi je zeli poslati. Molio bih sve osobe koje su mi do sada poslale liste da ne shvate ovo kao uvredu razumem da nije sve jedno uraditi neku listu TV kanala. Pozdrav
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
18.08.2013
Poruka
831
Pozdrav svima, da li bih mogao dobiti jednu validnu listu Ex-Yu kanala koja bi barem jedno mesec dana radila sve sto sam do sada od pojedinih osoba ovde sa sajta dobijao bilo je da nisu radile ni do 5 dana(izuzev boki71). Stoga ako neko ima takvu listu bio bih mu zahvalan ako mi je zeli poslati. Molio bih sve osobe koje su mi do sada poslale liste da ne shvate ovo kao uvredu razumem da nije sve jedno uraditi neku listu TV kanala. Pozdrav
imaš pp
 
Učlanjen(a)
18.07.2010
Poruka
155
može pomoć trebao bi m3u listu da duže traje a da ima zadrugu 1-4 . tv ima samo ott playyer
 
Natrag
Top