Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

Učlanjen(a)
28.12.2010
Poruka
53
Mislim da je dovoljno banovanja do sada i nadam se da nece biti u buduce. Samo zelim da bude cisto i nema zloupotrebe od pojedinih clanova.
Usput nemam ja te premise, ne mogu ja da banujem.
ja sam pre nekih mesec dana dobio ban na 1 mesec sa naznakom da imam dupli nalog, neznam kako se to nadgleda/kontrolise ali je definitivno doslo do greske jer ja nisam nikad otvarao neki drugi nalog sem ovog jednog
na srecu samo na mesec dana :)
 
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
623
nije dobio listu od mene zato jer me smara na pp a tu nije zatražio

Ja sam davo liste vise od pola godine, pa jos uvijek pisu prvo privatno. Al posto imam sada drugih stvari za postimat, prekasno vidim i uopste ne odgovorim na zalost, posto prodje vise dana izmedju. Ne znam kako to da ljudi ne shvacaju, da ne sedimo za kompjuterom i samo cekamo kada ce stic neka privatna poruka sa zahtijevom za listu. I pazi sad...
Sa stabilnom reprodukcijom, bez stucanja, zastajkivanja, koja nije sa neta (a sve su, jer je to ipak IPTV), zelje sa doticnim kanalima, ostali ga ne zanimaju (ko da jih ja pravim) i slicno. Jedno vrijeme sam nekima i pojasnio da neka prvo tu zatraze, jer ce biti brze mozda, al vise manje sam ipak poslao druge liste. A kada prodje dan dva a ja nisam video, ne odgovaram na zalost...
 
Učlanjen(a)
25.09.2019
Poruka
15
Može li jedna lista sa sportskim kanalima. Hvala unaprijed.

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
 
Učlanjen(a)
05.12.2009
Poruka
51
Pozdrav svima, ja sam ovde dobio listu od člana Beleša koja još uvek radi (i hvala mu na tome). Već sam na forumu opisivao probleme koje moj ćale ima na njegovom android boxu u kombinaciji sa Technicolor ruterom, pa bih zamolio za još jednu listu za njegov box(ako je ikako moguće)koja se može pokrenuti i u sf playeru. Trenutno kod njega radi sve preko robin hood apk, ali nema liste. Hvala unapred, nema ljutnje i ako se ne može dobiti druga lista

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.939
Pozdrav,
da slucajno neko od vas ne moze skinuti m3u listu sledeceg hosta
Kod:
http://tanmedia.watch:8880
Radi se o stranoj listi imam jednu koju sam sasvim slucajno nasao na netu pre 2 dana ali je jako opterecena.Ako ko moze da iskenira tu m3u listu neka posalje na pp.
Pozdrav svima.
pp
 
Natrag
Top