Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

Učlanjen(a)
13.03.2018
Poruka
497
Народе, дал' је могуће да листа коју имам има преко 7 хиљада канала а нема Н1 Србија, има и БиХ и Хрватска али овај нема. Друга листа ме избаци после (врло) кратког времена. Молим за стабилну листу са Н1 Србија.

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
 
Član
Učlanjen(a)
09.02.2011
Poruka
41
Народе, дал' је могуће да листа коју имам има преко 7 хиљада канала а нема Н1 Србија, има и БиХ и Хрватска али овај нема. Друга листа ме избаци после (врло) кратког времена. Молим за стабилну листу са Н1 Србија.

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
N1
 
Učlanjen(a)
13.03.2018
Poruka
497
Нисам тако ништа успео, свакако сам захвалан.

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
 
Učlanjen(a)
22.01.2020
Poruka
10
Pozdrav, ima li mozda jedna ex-yu sa sportom u m3u obliku za VLC? Hvala,pozz svima
 
Učlanjen(a)
01.07.2020
Poruka
1
Поздрав свима! може ли једна листа за мене са нашим каналима? Хвала унапред
 
Član
Učlanjen(a)
06.11.2010
Poruka
45
Pozdrav raja, stala mi sa radom lista koju sam imao. Moze li neka mesana sa nasim i stranim kanalima, do duse najvise me interesuje sport, ali eto radi zene neke nase i strane, voli serije i filmove. Pa da ne bude da trazim samo sport za mene, cisto nesto i za nju. Hvala u napred.

Edit: U m3u obliku za VLC...
 
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
624
Pozdrav raja, stala mi sa radom lista koju sam imao. Moze li neka mesana sa nasim i stranim kanalima, do duse najvise me interesuje sport, ali eto radi zene neke nase i strane, voli serije i filmove. Pa da ne bude da trazim samo sport za mene, cisto nesto i za nju. Hvala u napred.

Edit: U m3u obliku za VLC...
Poslata
 
Natrag
Top