Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

Učlanjen(a)
31.01.2020
Poruka
36
Pozdrav momci , moze jedna m3u lista sa dokumentarcima i sportom? Koristila sam do pre nekoliko dana jednu sjajnu visekonekcijsku listu od boki71 (hvala jos jednom), otisla je na zalost . Videla sam da se naglo poceo povecavati broj konekcija (iznad 150) i desilo se ono sto se moralo desiti, verovatno je neko javno objavio.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.337
1. Sa videotekom? kako znati ko sta voli? dal strane dal domace dal starije dal novije dal filmove dal serije?

2. Potrudit se moze svako od vas da sam sebi nadje sve gore nabrojano pogotovo neko ko je duze vrijeme u ovim vodama ... manje vise sve dostupno na netu....

3. Vecina od vas imala je priliku da gleda listu sa salezli plejerom na osnovu stalkera i mac adrese dal je domaca ili strana u pitanju zato Helper pokreniti ili nesta slicno helperu u zavisnosti sta koristite... od Vod/serije izvuc strim i eto net videoteke ok nije receno za svaki server ali ima ih bas, bas ... eto zanimacije sve na izvolte ;)osobno tako uradim kad imam volju...

Pozdrav
 
Učlanjen(a)
01.05.2011
Poruka
292
molim jednu play .m3u listu sa exyu kanalima. potrebna za WebTVList za risiver. hvala unapred!
 
Natrag
Top