Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

Učlanjen(a)
19.07.2009
Poruka
32
Zdravo,

Kako prvo da se zahvalim na clanovi koi do sada su mi pomogli da pratim IPTV i nesebicno delili liste. Javno se zahvaljujem: zokicom, mariofk, Sota i boki71. Koristio sam liste od ovih clanova u razliciti vremenski periodi ali nazalost sve to stalo i nemam ni jednu aktivnu listu.

Molim ako mogu da dobijem m3u listu jer mac nemogu da koristim blokiraju mi STB i Ott na boxu.
Pratim EX YU kanali i UK.

Hvala unapred,
Darko
 
Član
Učlanjen(a)
27.09.2012
Poruka
164
molio bih jednu exyu listu koja radi za vlc player, ja sam iz makedonije, ako je to bitno, hvala puno
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.337
Zdravo,

Kako prvo da se zahvalim na clanovi koi do sada su mi pomogli da pratim IPTV i nesebicno delili liste. Javno se zahvaljujem: zokicom, mariofk, Sota i boki71. Koristio sam liste od ovih clanova u razliciti vremenski periodi ali nazalost sve to stalo i nemam ni jednu aktivnu listu.

Molim ako mogu da dobijem m3u listu jer mac nemogu da koristim blokiraju mi STB i Ott na boxu.
Pratim EX YU kanali i UK.

Hvala unapred,
Darko
Liste koje sam ti slao neke od njih sam sad provjerio 4 liste rade ... nisam sve provjeravao mrzilo me ;) poslao ti jos 3 sa exyu ujedno izvukao usput strim za Vlc ;)

Pozdrav
 
Natrag
Top