Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
623
Biću zahvalan za exyu listu, po mogućstvu sa EPG.

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
@samsontm, hvala najlepše.
Pošto nisam kod kuće, na OTT Navigatoru ova prva neće, valjda će u sfvip plejeru da radi. Ova druga radi, sasvim dovoljno, hvala još jednom.

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока

Prijatelju, poslao sam ti jednu samu listu. Znaci ako uneses server i mac adresu je za sfp. A m3u ti je samo izvucena iz tih prvih postavki. Radi sve, proverio. E sad, da li ce radit non stop nitko nezna.
 
Član
Učlanjen(a)
02.01.2011
Poruka
16
Moze jedan stalker_portal/c/, cisto da vidim kako sljaka ta vrsta portala,hvala unapred ?
 
Učlanjen(a)
13.03.2018
Poruka
494
Prijatelju, poslao sam ti jednu samu listu. Znaci ako uneses server i mac adresu je za sfp. A m3u ti je samo izvucena iz tih prvih postavki. Radi sve, proverio. E sad, da li ce radit non stop nitko nezna.
Dobro, nemoj odmah da se ljutis, uvek se nadje neko ko ne poznaje potpuno materiju. Zahvalan sam na dobijenom, naravno sta radi i dokle radi.
 
Učlanjen(a)
28.02.2020
Poruka
34
Imala sam listu kanala od kolege sa foruma (samsontm), nazalost vise ne radi.
Drugar mi je pokazao da na mom Samsung tv imam aplikaciju siptv I daq preko nje mogu gledati kanale.
Da li bi neko hteo poslati listu kanala sa nemackim I nasim exyu kanalima ?
Hvala puno drugari :)))) Pozdrav
 
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
623
Prijatelju, poslao sam ti jednu samu listu. Znaci ako uneses server i mac adresu je za sfp. A m3u ti je samo izvucena iz tih prvih postavki. Radi sve, proverio. E sad, da l
Dobro, nemoj odmah da se ljutis, uvek se nadje neko ko ne poznaje potpuno materiju. Zahvalan sam na dobijenom, naravno sta radi i dokle radi.

Ne ljutim se ja, samo sam napisao kako i sto. Tu nema ljutnje, al posto si napisao da prva ne radi, a druga radi, onda sam objasnio. :)
 
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
623
Imala sam listu kanala od kolege sa foruma (samsontm), nazalost vise ne radi.
Drugar mi je pokazao da na mom Samsung tv imam aplikaciju siptv I daq preko nje mogu gledati kanale.
Da li bi neko hteo poslati listu kanala sa nemackim I nasim exyu kanalima ?
Hvala puno drugari :)))) Pozdrav

Imas drugu na privatno. Ako zelis, javi mi koji server sam ti dao prvi put i saljem jos jednu sa duzim rokom trajanja. Naci cemo nesta. Al ne obecajem da ce radit do onda kada ima rok :)
 
Natrag
Top