Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

Član
Učlanjen(a)
10.08.2009
Poruka
96
Neka m3u lista sa ex-yu kanalima ali da radi u nekom player-u (na pr. Perfect P ili VLC) ne u stbemu
Hvala
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
10.12.2019
Poruka
2
Moze li neko naci mac adrese za ova tri servera :
Kod:
 http://tv.sharkiptv.hitv.one:80  , http://cloudcdn.tk:80 , http://clientportal.link:80
?
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
06.08.2014
Poruka
268
Nije me bilo par dana na forumu , i pocnem ovu temu da listam od 186 stranice ( sad cete reci onu narodnu "dokon pop..") :beee: ali izbrojao sam i od 186 do ove 192 stanice teme 24 puta ste poslali liste:tease: (ne racunam ono po par listi ili ono kad jenom clanu date vise vas listu niti ono kad @Sota daje sam sebi liste :beee: )..
pa svaka CAST ljudi ..:mig: tako se vodi forum..
Šta ljudi zažele to Boki,Sota,Darkon...isporuče.Svaka čast!
Mala ispravka preskocio si @mariofk ...
P.S.Ne treba mi nista samo konstatujem.
P.S /P.S Kad mi bude trebala lista eto mene..:beee:
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Nije me bilo par dana na forumu , i pocnem ovu temu da listam od 186 stranice ( sad cete reci onu narodnu "dokon pop..") :beee: ali izbrojao sam i od 186 do ove 192 stanice teme 24 puta ste poslali liste:tease: (ne racunam ono po par listi ili ono kad jenom clanu date vise vas listu niti ono kad @Sota daje sam sebi liste :beee: )..
pa svaka CAST ljudi ..:mig: tako se vodi forum..

Mala ispravka preskocio si @mariofk ...
P.S.Ne treba mi nista samo konstatujem.
P.S /P.S Kad mi bude trebala lista eto mene..:beee:

to je ta prica sto neki pricaju da sami sebi saljemo,da prodajemo liste......a nijedan to nikada od nas nije radio niti nam trebaju liste davno smo se obezbedili......svako ima svoj neki izvor ,imamo i nas panel...a ja sam se naviko od 2014 gledam viet,mediafuture i eon na svojim nalozima zahvaljujuci vlasnicima koji su mi prijatelji.....imam svoje naloge i drugo mi netreba.......niti me zanima...a ni to negledam...dajem diablo,art...sta god se potrazi a imam........liste su prolazne,danas rade sutra ne......bitno je biti covek i imati svoj obraz .....ljudi to je hobi i nista vise.......
 
Učlanjen(a)
27.10.2012
Poruka
186
to je ta prica sto neki pricaju da sami sebi saljemo,da prodajemo liste......a nijedan to nikada od nas nije radio niti nam trebaju liste davno smo se obezbedili......svako ima svoj neki izvor ,imamo i nas panel...a ja sam se naviko od 2014 gledam viet,mediafuture i eon na svojim nalozima zahvaljujuci vlasnicima koji su mi prijatelji.....imam svoje naloge i drugo mi netreba.......niti me zanima...a ni to negledam...dajem diablo,art...sta god se potrazi a imam........liste su prolazne,danas rade sutra ne......bitno je biti covek i imati svoj obraz .....ljudi to je hobi i nista vise.......
Hajde da i ja jednom zatražim listu ovdje...
Boki, možeš li me iznenaditi nekom listom, a da nije bitka, 2brata, zdrava... nikada nisam imao taj art... nešto što se ne viđa svaki dan...
 
Natrag
Top