Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
potreban jedan dobrovoljac da se javi na pp da isproba jednu listu u stb emulatoru.......lista je odlicna sa nova sportom fhd


reseno.............hvala.........
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
15.11.2019
Poruka
106
Ja sam testirao sad ono sto si mi poslao za stbemu.Licno mi se ne svidja i ne znam sta ljudi vide u njemu toliko dobro.Katastrofa rukovanje daljinskim,kanali su tako slozeni da apsolutno nemas pregled,kvalitet slike ravan nuli itd...Ali o ukusima se ne moze raspravljati :) Mozda zavisi i koji je portal:) U svakom slucaju hvala.Zelio sam da probam i dobio sam sto sam trazio.Sad je stbemu u korpi i necu ga vise koristiti:)
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
Pa pazi, STB emu i nije lep za oko. Moje mišljenje je da su IPTV Smarters i SmartIPTV daleko lepši i jednostavniji za korišćenje.
Što se kvaliteta slike tiče - to je do portala. Ima ih raznih. U svakom slučaju, iako imam par stalkera - retko koristim STB emu.
 
Učlanjen(a)
15.11.2019
Poruka
96
Radi, radi i te kako dobro STB. Evo jedna od Bokijevih lista koje mi je poslao pre 10tak dana, radi vrhunski :)
 

Prilozi

  • STB.jpg
    STB.jpg
    108,2 KB · Pregleda: 44
Član
Učlanjen(a)
04.01.2011
Poruka
10
Pozdrav svima... Ima li neko da mi posalje listu, ako je moguće da sadrži dečije kanale, bio bih mu zahvalan....

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Učlanjen(a)
10.12.2019
Poruka
2
Pozdrav svima , novi sam na forumu . Moze li jedno pitanje ?
Kako mogu dobiti listu za komp , i ako nije problem imam par servera pa ako neko moze naci za njih mac adresu ?
Zamolio bih administratora da reaguje i da mi objasni kako to ide i sta da radim .
Unaprijed hvala
 
Učlanjen(a)
18.11.2019
Poruka
4
Zdravo svima!
Otisle mi Arene danas, pa bih zamolio za listu, moze i skracena verzija (samo sport) ostalo mi nije potrebno!

Hvala unapred, pozdrav!!!
 
Natrag
Top