Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

Učlanjen(a)
24.05.2012
Poruka
2
Ima li neko stabilnu trajnu listu sa HD Arenama? Da konačno prestanem da se smaram sa onim privremenim, svakog vikenda kad hoću da ispratim ABA ligu ili NBA...
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Ima li neko stabilnu trajnu listu sa HD Arenama? Da konačno prestanem da se smaram sa onim privremenim, svakog vikenda kad hoću da ispratim ABA ligu ili NBA...
poslata ti je lista e sada koliko je stabilna i trajna to je relativno pitanje i to zavisi od mnogih drugih stvari na koje nemozemo uticati ni ti ni ja.....
 
Učlanjen(a)
09.12.2016
Poruka
17
Jao:beee:. Posacu ti arene u hd ako napises koliko naloga imas na sf.
Vidi ne zelim da ja ovde izigravam policajca :).
Imam nekoliko naloga na SF, što pretpostavljam da barem vama adminima nije tajna. Tj. imao sam ih dok ih malopre niste banovali... A takođe pretpostavljam da možete videti i pre koliko godina sam ih mahom registrovao, kao i koliko ih nisam koristio (trolovao i sl.) A razlog za više naloga je prevashodno jer sam svojevremeno konstantno zaboravljao kojim sam se mail-om i user name-om inicijalno registrovao. No, nebitno... Razlog za više naloga mi svakako nije da ovde moljakam za liste na dnevnom nivou kako bi ih šerovao i samim tim uništavao. Naprotiv, poučen iskustvom sa jednog (kvazi) foruma. Inače vrlo popularnog: Zamolim ljude za stabilnu listu sa HD Arenama, dobijem je na PM, pukne za par dana... Zamolim opet, dobijem, pukne za par dana... I tako treći, četvrti put... Na kraju mi se obrate sa - Koliko si lista do sada dobio, jer ih šeruješ?!? Ne, pobogu! Nego vaše liste traju skoro kao i one koju mogu da izguglam, a mangupirate se da imate opasne skenere i skripte. Da ljubomorno čuvate od javne objave liste koje traju i više meseci. Ma, smešno. Paranoidni ljudi, sujetni, šta li je... Pa reko, OK onda. Iako sam sebično čuvo svaku listu koju sam dobio, mislim se - bolje da sa drugog naloga zatražim sledeću u slučaju da ta pukne. Kako me ne bi optuživali... Opet naglašavam da pričam o iskustvima sa drugog foruma a ne o SF. Meni samo trebaju HD Arene, jer sam freak za košarku. Do skoro sam koristio raspali mtsTV GO dok mi je bio u promo periodu paketa, ali sada lihvarima ne želim da platim ni dinara. Takođe ne želim samo da se grebem, zato se danas ubih skenirajući jednu retku knjigu koju želim da okačim ovde na forum jer vidim da je nekome potrebna. U svakom slučaju sam unapred zahvalan svakome ko može da mi ustupi listu sa HD Arenama na isključivo lično korišćenje. I veliki pozdrav svim dobrim ljudima!
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
ovde netreba nikoga da molis ,dovoljno je samo da kazes da ti treba.........dobio si jos 5 listi na poruku.....koliko je stabilna neznam jer negledam,vec samo znam pronaci......inace ja svakom korisniku dam drugu listu....
 
Natrag
Top