Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

Učlanjen(a)
19.02.2011
Poruka
7
Cisto sumnjm da su ti clanovi dobili tesla listu. Mislim da je retko ko ima jer je relativno nova.
To sto je neko napisao da je poslao nesto nemora da znaci da je poslao teslu, mozda je poslao neku drugu domacu listu.
Usput receno u tesla listi nema nista sto nema u vecini domacih listi.
Sve su te liste slicne, razlike su bezznacajne.
Bitno je da ti neko posalje stabilnu domacu listu.

U pravu si, bio bih srećan bilo kojom stabilnom domaćom listom
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2012
Poruka
734
Cisto sumnjm da su ti clanovi dobili tesla listu. Mislim da je retko ko ima jer je relativno nova.
To sto je neko napisao da je poslao nesto nemora da znaci da je poslao teslu, mozda je poslao neku drugu domacu listu.
Usput receno u tesla listi nema nista sto nema u vecini domacih listi.
Sve su te liste slicne, razlike su bezznacajne.
Bitno je da ti neko posalje stabilnu domacu listu.
U pravu si u potpunosti.Ja sam prvo trazio domacu listu,po mogucnosti sa domacim lokalnim kanalima,a onda sam cisto iz radoznalosti,s obzirom da se mnogo prica o tesla listi potrazio.Clan sam Foruma od 2012.godine i u svoje vreme sam u sklopu svojih skromnih mogucnosti pomagao clanovima,sto nije sada bitno,ali sam pomislio da bih mogao da potrazim i ja nesto.Kolega spilem18 mi je poslao listu http://selling-team.net/ kome sam sa zahvalio na pp ali iako ima ex-yu kanala to nije domaca lista,sto nije toliko ni bitno,vec sam samo hteo da se nadovezem na ono sto si ti White napisao.Mene u principu interesuju liste sa lokalnim ex-yu kanalima,sto sam i tebi na pp napisao,ali na drugom forumu.Pozdrav za tebe i sve clanove foruma.
 
Učlanjen(a)
20.02.2015
Poruka
180
Iz iskustva znam da su bolje strane liste. Stabilniji serveri, manje optereceni od domacih.
Jednostavno liste izdrze duze a uz to moze se svaka lista editirati u nekom tekst editoru i pobristi se sve sto netreba.
Ja jednostavno pobrisem arapske,us,latino itd ostavim samo nase ex-yu. Smanjim listu od nekoliko Mb na 100,200 ili 300kb
 
Član
Učlanjen(a)
21.01.2012
Poruka
352
molim vas da li moze jedna nasa lista
u stvari mene samo interesuje PINK 1

torpedo mi je dao ima 6 meseci jednu listu koja je radila super ali je danas prestala da radi

molim vas samo za mene da ne stuca i da nije sa interneta

hvala majstori
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2012
Poruka
734
Iz iskustva znam da su bolje strane liste. Stabilniji serveri, manje optereceni od domacih.
Jednostavno liste izdrze duze a uz to moze se svaka lista editirati u nekom tekst editoru i pobristi se sve sto netreba.
Ja jednostavno pobrisem arapske,us,latino itd ostavim samo nase ex-yu. Smanjim listu od nekoliko Mb na 100,200 ili 300kb
Ma to nije problem.Ja za resiver imam addon pomocu koga ubacujem liste u njega i biram koju grupu kanala hocu.
 
Učlanjen(a)
17.04.2019
Poruka
1
I ja bi neku listu a da ne steka mnogo ako je moguce....jer ovo sto nadjem sve sjecka kao ludo...
 
Natrag
Top