Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

Član
Učlanjen(a)
24.12.2010
Poruka
2
drugari da li moze lista za klince nickelodeon i nick junior svejedno da li je sr ili hr???
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Moze li i za mene jedna lista kanala da isprobam TV preko interneta.Unapred puno hvala
 
Učlanjen(a)
19.06.2010
Poruka
114
Zdravo svima, treba mi stabilna, brza I trajna lista sa exyu kanala, najvazniji su mi kanali iz Srbija, Hrvatska I Bosna, Rts1,2, Prva, O2, Hrt, Rtl, Rtl2...I filmskih Cinestar Premiere I HBO, kako I Arene kako bih nemao potrebe od druge liste.
Volio bih ako moze da je sa EPG...koristio bih je na Smart tv-u, znaci jedna kvalitetna hd lista bez seckanja.
Unaprijed vam se zahvalujem I zelim vam svako dobro.
P.S. Ovu listu bih koristio samo ja, necu je siriti, zato trazim neku dobru, kvalitetnu I trajnu listi. Pozz
 
Učlanjen(a)
20.01.2011
Poruka
2.253
Zdravo svima, treba mi stabilna, brza I trajna lista sa exyu kanala, najvazniji su mi kanali iz Srbija, Hrvatska I Bosna, Rts1,2, Prva, O2, Hrt, Rtl, Rtl2...I filmskih Cinestar Premiere I HBO, kako I Arene kako bih nemao potrebe od druge liste.
Volio bih ako moze da je sa EPG...koristio bih je na Smart tv-u, znaci jedna kvalitetna hd lista bez seckanja.
Unaprijed vam se zahvalujem I zelim vam svako dobro.
P.S. Ovu listu bih koristio samo ja, necu je siriti, zato trazim neku dobru, kvalitetnu I trajnu listi. Pozz

I ja bi jednu takvu trajnu listu ako netko ima i platim pivo. Pozdrav.
 
Natrag
Top