Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

Učlanjen(a)
28.04.2016
Poruka
174
Dobar dan svima koliko vas ima!!!
Dali mozda ima netko Talijane da mi posalje!!!
Hvala i pozz!!!
 
Učlanjen(a)
23.02.2018
Poruka
84
Bilo mi je drago sa Vama se druzit mozda se cujemo opet.Sretno svima koji trazite liste, a niste od mene dobili.
 
Član
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
191
Ako ima ko neku stabilnu listu, da radi duzi vremenski period sa RTS1. Bio bih zahvalan da mi posalje u pp.

Послато са Redmi 4 уз помоћ Тапатока
 
Učlanjen(a)
04.06.2011
Poruka
1
Pozdrav forumašima.

Novi sam i ako može neka lista u kojoj su sadržane Srpske Arene FHD i filmski i regionalni kanali.

Hvala i lp.
 
Učlanjen(a)
09.11.2014
Poruka
50
pozdrav ljudovi , potrebna mi je lista ili samo SK kanali , ali da rade dobro.
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2012
Poruka
429
Pozdrav svima. Ovako. Interesuje me jel ima ko dobar da hoce da da neku iole bolju listu sa nasim kanalima tj. malo stabilniju da se ne moram cimati posle 15 dana opet da trazim ponovo, ILI ako nedate jel hoce ko da proda nesto?
Unapred zahvalan na odgovorima. Pozdrav
 
Učlanjen(a)
20.02.2015
Poruka
180
A nema tu nikakve garancije.Lista moze stati odmah ili raditi godinu i vise.
Sve je stvar srece,rekao bih.
Vi sa tim uslovima tipa: da traje makar 15 dana,malo duze itd samo plasite potencijalne darodavce da se malo njih usudi poslati nekom listu.
Meni je sota poslao super listu a nije mi radila ni 24h i ja bih se sad trebao ljutiti na njega.Ni govora,hvala mu velliko.Dakle nema garancije,radi dok radi.

P.S.
Nemam da dam nikome ali imam sta da gledam. Kljunem i ja poneku tek za sebe i nekoliko prijatelja sa posla,komsije,rodbinu...
 
Član
Učlanjen(a)
19.11.2011
Poruka
319
Pozdrav, ako neko ima neku listu neka sibne, ne mora trajati dugo, ne mora imati hd kanale, cisto malo da se igram. Hvala...
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2012
Poruka
429
A nema tu nikakve garancije.Lista moze stati odmah ili raditi godinu i vise.
Sve je stvar srece,rekao bih.
Vi sa tim uslovima tipa: da traje makar 15 dana,malo duze itd samo plasite potencijalne darodavce da se malo njih usudi poslati nekom listu.
Meni je sota poslao super listu a nije mi radila ni 24h i ja bih se sad trebao ljutiti na njega.Ni govora,hvala mu velliko.Dakle nema garancije,radi dok radi.

P.S.
Nemam da dam nikome ali imam sta da gledam. Kljunem i ja poneku tek za sebe i nekoliko prijatelja sa posla,komsije,rodbinu...

Nisam se izrazio verovatno dobro. Znam da lista moze stati odmah ili posle par nedelja. Isto tako znam da ima momaka koji se bave tim i koji sigurno znaju koliko im traje i koliko ce im trajati koja lista. Zato sam i napisao da mi se javi neko ko ima neto tako i da cu platiti ako traze i koliko traze jer znam da se bave tim i da moze ta lista koju mi da da izdrzi bar mesec dana.

Momci jel moze koja lista ili SK1 na PP da odgledam zvezdu samo. Hvala mnogo
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top