Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.491
Samo da dodam kod nekih lista ako gazda gleda NE mozete vi u isto vrijeme da gledate... a ako nekog zanima koja lista je u pitanju moze da me kontaktira time sto ostavi samo server liste

Pozdrav
 
Učlanjen(a)
02.10.2016
Poruka
69
Ja dosada nisam trazio liste,sada mi ne ide lista koju sam imao pa evo trazim jednu nasu exyu sa sportskim kanalima
samo ne onu koju i gazda gleda
hvala
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
Posto torpedo nece da da listu,ima li nekog ko hoce?

Vidi, imate skenere, skripte, napravite kombo liste. Guglaj muška ženska imena, strana imena i imaš brdo alata da izrežeš ta imena i napraviš unikatnu kombo listu.

Naravno da ima kvalitetnijih listi koje se ne dijele ili dijele na pp al' i ta lista će stati (vašom krivicom) i onda eto vas opet sa istim pitanjem i tako dok te liste postoje. Znam da sam prvi rekao da se ova tema otvori i otvorila se al' sad kažem i prvi da se zatvori jer ovo nema smisla. Imate alate kao i mi i skenirajte i vi pa pošaljite nekom koga ne znate. Ne padaju liste s neba i mi ostavimo skener da radi cijeli dan da skenira stotine servera i stotine hiljada kombinacija da bi tu listu dali vama.

Boki bi ovo trebao zatvorit i/ili obrisati sve i promjenit ime teme u m3u nešto....

ako nema vremena nek' javi i ja ću to uradit. :p
 
Natrag
Top