Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
mnogo lista je podeljeno zadnjih par meseci...ovde u ovoj temi a na pp jos vise,bar ja kada sam u pitanju.......za druge i neznam
dosta njih je dodato u panel i gledaju dzabe......polako zavrsavamo sa ovom temom .....postavicemo i za dan dva par user/pas skenera nastalih u serbianforum stafu.....a koje cuvali mesecima .....tako da ce svako moci da dodje uz malo truda do liste.......

mislim da je to korektno sa nase strane .......a ova tema ce biti zakljucana....
 
Član
Učlanjen(a)
06.05.2009
Poruka
354
mnogo lista je podeljeno zadnjih par meseci...ovde u ovoj temi a na pp jos vise,bar ja kada sam u pitanju.......za druge i neznam
dosta njih je dodato u panel i gledaju dzabe......polako zavrsavamo sa ovom temom .....postavicemo i za dan dva par user/pas skenera nastalih u serbianforum stafu.....a koje cuvali mesecima .....tako da ce svako moci da dodje uz malo truda do liste.......

mislim da je to korektno sa nase strane .......a ova tema ce biti zakljucana....

jel mozes mene dodati u panel ?
 
Član
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
3.518
Ako moze lista od
Kod:
http://ftvnext.stmteam.org:8000
,ono sto sam imao je stalo,hvala unapred...
 
Učlanjen(a)
01.03.2011
Poruka
433
Ovoj tami neka joj je vječna slava a Bokiju HVALA.Mi stariji ćemo malo u školu i uz malo truda valjda nešto i naučiti.Hvala svima koji su mi slali...
 
Član
Učlanjen(a)
02.03.2013
Poruka
65
Hvala Boki , ako nam jos date te skenere koje ste kako kazes stvorili vi na forumu to je i vise nego odlican poklon za novu godinu , Hvala jos jednom
 
Učlanjen(a)
04.05.2010
Poruka
9
kada će se ovo dogoditi....?
mnogo lista je podeljeno zadnjih par meseci...ovde u ovoj temi a na pp jos vise,bar ja kada sam u pitanju.......za druge i neznam
dosta njih je dodato u panel i gledaju dzabe......polako zavrsavamo sa ovom temom .....postavicemo i za dan dva par user/pas skenera nastalih u serbianforum stafu.....a koje cuvali mesecima .....tako da ce svako moci da dodje uz malo truda do liste.......

mislim da je to korektno sa nase strane .......a ova tema ce biti zakljucana....
 
Natrag
Top