Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

Učlanjen(a)
28.03.2011
Poruka
137
Pogledaj svojih 119 postova i vidi u koliko tih postova tražiš nešto.
Mene bi bilo sramota da sam član od marta 2011 i da od tada nisam ama baš ništa naučio kako doći do bar jedne kvalitetne liste.

@dragance021 zasuči malo rukave i odeš na prve postove iz ove teme i kreneš lagano da vidiš kako se iz mnogih tutorijala može dosta toga saznati i naučiti.
Pa niko nije ovde dežurni da čeka kad ćeš Ti opet zatražiti neku kvalitetnu ex yu listu i slično.
Evo samo jednog podsetnika šta si nekada tražio po forumu

http://serbianforum.org/threads/internet-radio-i-televizija.60172/page-5241#post-1341759
Pozdrav
hvala bogu ima jos dobrih ljudi pa posalju ja nesedim po citav dan ovde ko neki i nebavim se time da trazim ,hakujem i sta vec
 
Učlanjen(a)
23.02.2015
Poruka
125
Može li i meni jedna lista s docu (H2, NG, Viasat...) i sportskim (SK i Arene) kanalima. Unaprijed hvala
 
Član
Učlanjen(a)
13.04.2011
Poruka
695
Jel ima neko domaću a da moze u KODI da ima epg i logo , malo je zahtevnije al ako je neko raspolozen da posalje . imam logo folder sa milion kanala i epg.serbianforum.xml.gz al mi treba lista.....pa da to sve lepo sljaka
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.590
Jel ima neko domaću a da moze u KODI da ima epg i logo , malo je zahtevnije al ako je neko raspolozen da posalje . imam logo folder sa milion kanala i epg.serbianforum.xml.gz al mi treba lista.....pa da to sve lepo sljaka
Naravno da ima to sto trazis ali... imas teme gdje sve stoji objasnjeno kako pises kanale za Logo i za Epg pa si uzmes malo vremena i napravis sebi listu e sad zavisi sa koliko kanala bi bila ta tvoja lista? Recimo moja ima preko 3000 programa sta mislis koliko mi je vremena trebalo da ju napravim? Druga stvar je recimo kao primjer jedna dobra lista sa nasim programima ajd da kazemo ima oko 250 programa pa ako dodamo jos neke strane kvalitetne kanale lista bi imala sigurno oko 400 programa da kazem onako malo bolja lista e sad sta mislis koliko treba vremena da za svaki program pojedinacno izbrises stream dal kompletan ili samo user i pass? Nebi rekao da ce bilo ko ovdje satima da sjedi za comp i tebi praviti listu koja bi tebi odgovarala .... i dodajem niko ni ne zna sta tebi odgovara tj. Koje programe bi ti zelio da imas u listi itd....

Ovo sam dobronamjerno napisao da ne bude ljudi nece da ti posalju ono sto si zamolio jer je od mene gore napisano razlog zasto ti se nece poslati lista koju trazis ali... ako je neko voljan tim bolje za tebe hvala mu u moje Ime ;)

Pozdrav
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.939
Naravno da ima to sto trazis ali... imas teme gdje sve stoji objasnjeno kako pises kanale za Logo i za Epg pa si uzmes malo vremena i napravis sebi listu e sad zavisi sa koliko kanala bi bila ta tvoja lista? Recimo moja ima preko 3000 programa sta mislis koliko mi je vremena trebalo da ju napravim? Druga stvar je recimo kao primjer jedna dobra lista sa nasim programima ajd da kazemo ima oko 250 programa pa ako dodamo jos neke strane kvalitetne kanale lista bi imala sigurno oko 400 programa da kazem onako malo bolja lista e sad sta mislis koliko treba vremena da za svaki program pojedinacno izbrises stream dal kompletan ili samo user i pass? Nebi rekao da ce bilo ko ovdje satima da sjedi za comp i tebi praviti listu koja bi tebi odgovarala .... i dodajem niko ni ne zna sta tebi odgovara tj. Koje programe bi ti zelio da imas u listi itd....

Ovo sam dobronamjerno napisao da ne bude ljudi nece da ti posalju ono sto si zamolio jer je od mene gore napisano razlog zasto ti se nece poslati lista koju trazis ali... ako je neko voljan tim bolje za tebe hvala mu u moje Ime ;)

Pozdrav
3000:beee: pa tebi treba pola dana da samo provjeriš dal rade.
Ja imam 30-ak i stalno smanjujem broj.
 
Učlanjen(a)
28.04.2016
Poruka
174
Postovanje!!!
Dali netko mozda ima listu sa nasim FILMOVIMA (ex-yu) i sihroniziranim crticima???
Jednom sam je imao ali naravno poslije par dana vise nije radila pa nisam stigao sve pogledati!!!
Unapred hvala i pozdrav svima koliko vas ima!!!
 
Član
Učlanjen(a)
13.04.2011
Poruka
695
Naravno da ima to sto trazis ali... imas teme gdje sve stoji objasnjeno kako pises kanale za Logo i za Epg pa si uzmes malo vremena i napravis sebi listu e sad zavisi sa koliko kanala bi bila ta tvoja lista? Recimo moja ima preko 3000 programa sta mislis koliko mi je vremena trebalo da ju napravim? Druga stvar je recimo kao primjer jedna dobra lista sa nasim programima ajd da kazemo ima oko 250 programa pa ako dodamo jos neke strane kvalitetne kanale lista bi imala sigurno oko 400 programa da kazem onako malo bolja lista e sad sta mislis koliko treba vremena da za svaki program pojedinacno izbrises stream dal kompletan ili samo user i pass? Nebi rekao da ce bilo ko ovdje satima da sjedi za comp i tebi praviti listu koja bi tebi odgovarala .... i dodajem niko ni ne zna sta tebi odgovara tj. Koje programe bi ti zelio da imas u listi itd....

Ovo sam dobronamjerno napisao da ne bude ljudi nece da ti posalju ono sto si zamolio jer je od mene gore napisano razlog zasto ti se nece poslati lista koju trazis ali... ako je neko voljan tim bolje za tebe hvala mu u moje Ime ;)

Pozdrav

Evo poceo sam ubacio sam 4 logo ...al sto mi neki imaju epg a neki nemaju ....verovatno naziv nije kao u epg.serbianforum.org.xml....hval ipak na pomoći...ako niko ne pripomogne...jel ovo mora ručno svaki kanal....

21341525517925046622.png
21341525517925046622.png
 
Natrag
Top