Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

Učlanjen(a)
31.10.2016
Poruka
5
Poslednja izmena od urednika:
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.678
@mirkokedza40

Tri puta pises o jednom te istom a ovo ti je poznato

-Onaj ko trazi listu potrebno je da bude clan Serbian Foruma minimum dva meseca i da ima minimalnu aktivnost od 15 postova u bilo kom delu foruma, iz prostog razloga da ljudi ne bi kreiralinove naloge i trazili vise puta liste.

Procitaj jos jednom ..... mozes preko Pm da kontaktiras one clanove koji su do sad nekom vec poslali listu itd.... mozda ti neko od njih i posalje ...... od zadnjeg puta kad si trazio listu nisi pokusao sam od sebe da se aktiviras na SF-u i potrudis se da imas barem 1 Post vise .....

Pozdrav
 
Učlanjen(a)
31.10.2016
Poruka
5
@mirkokedza40

Tri puta pises o jednom te istom a ovo ti je poznato

-Onaj ko trazi listu potrebno je da bude clan Serbian Foruma minimum dva meseca i da ima minimalnu aktivnost od 15 postova u bilo kom delu foruma, iz prostog razloga da ljudi ne bi kreiralinove naloge i trazili vise puta liste.

Procitaj jos jednom ..... mozes preko Pm da kontaktiras one clanove koji su do sad nekom vec poslali listu itd.... mozda ti neko od njih i posalje ...... od zadnjeg puta kad si trazio listu nisi pokusao sam od sebe da se aktiviras na SF-u i potrudis se da imas barem 1 Post vise .....

Pozdrav
A onaj koji daje isto toliko ili slobodno i manje.Jer ja dijelim i na pm ko mi posalje zahtjev.
Ja picim svima i na pm i ovdje no problem nekoma i po 3 kom nek gleda narod.Imam nesto i net tv i viet oko 100 kom to se isto moze djelit ovde?
PS:Ova sto sam nekoliko poslao zna tako da po nekoliko sati stane,a onda pici nisam tih puno dao oko 15 kom ako problem cu da promjenim da ne spamam procitat ce ti.
 
Natrag
Top