Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

Učlanjen(a)
21.01.2016
Poruka
114
probao sam
trza na utakmicama
ne gledam cesto,ali kad su vikendom tekme onda pratim i
svaki out staje
 
Učlanjen(a)
04.05.2010
Poruka
9
haha....pogledaj moj profil....a,koliko dečko zna....što sam nekima napisao....gdje nečiji horizonti prestaju,drugima počinju...to su face nećemo imenovati forum...ali ja sam na svim forumima zok2009,od do....meni ne trebaju lažni profili...
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
haha....pogledaj moj profil....a,koliko dečko zna....što sam nekima napisao....gdje nečiji horizonti prestaju,drugima počinju...to su face nećemo imenovati forum...ali ja sam na svim forumima zok2009,od do....meni ne trebaju lažni profili...

to cenim kod tebe,netrebaju ni meni niti ih koristim jer gde nisam pozeljan jednostavno neidem i izbrisem stranicu .....prosta stvar.....
 
Učlanjen(a)
04.05.2010
Poruka
9
evo drugi post u šest godina....ja molim jednu listu....zar nije pošteno,dobiti listu,nakon šest godina....a ne da se vrijeđamo,kao na kajgani,možemo i na engleskom na svakom drugom stranom forumu,pa će se vidjeti,koliko ti živi nick....boki,usprkos svemu,pozdravljam te...i što sam na pisao na drugom forumu,cijenim tvoj rad...
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
evo drugi post u šest godina....ja molim jednu listu....zar nije pošteno,dobiti listu,nakon šest godina....a ne da se vrijeđamo,kao na kajgani,možemo i na engleskom na svakom drugom stranom forumu,pa će se vidjeti,koliko ti živi nick....boki,usprkos svemu,pozdravljam te...i što sam na pisao na drugom forumu,cijenim tvoj rad...

od mene neces nikada cuti nijednu psovku,to nije moj manir ni vaspitanje....imam 47000 posta ovde i nemoze se u njima nigde naci nijedno vredjanje ,a daleko bilo psovka....tako se ponasam i na drugim forumima,jer ako nemozemo ljudski pricati ,argumentovano ,onda nemojmo ni pricati....

ovde ko opsuje ili uvredi istog momenta bude banovan pa bio i moderator tako da sto se toga tice nece imati problema nikakvih jer su pravila jasno unapred odredjena....

ovo bas za liste ti je dobro,imas ih vise nego ja....:beee:
 
Natrag
Top