Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

Učlanjen(a)
17.06.2012
Poruka
136
Pozdrav omladino. Dugo nisam zalazio...pa evo prilike

BBC Earth HD je kanal koji odavno trazim, ali i ne nalazim nigde. Beogrid ga ima zvanicno u ponudi, a oni su SBB-ovo "dete"...pa ako ko kojim slucajem ima ovaj kanal, a i voljan je da ga podeli, bio bih mu neizmerno zahvalan. Ako mi je dozvoljeno da fantaziram, voleo bih da ima prevod i da ne trza:))
Realniji zahtev i molba odnosili bi se na HBO 3 sa prevodom (imam 2 linka koji malo rade, malo ne rade, ali nemaju prevod nikako) i DocuBox hd sa prevodom.
Ako su vam "pri ruci" i Sky Movies Disney, Fine Living , Viasat Nature/History HD ne bi se "bacilo":).
Hvala unapred i svako dobro.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Pozdrav omladino. Dugo nisam zalazio...pa evo prilike

BBC Earth HD je kanal koji odavno trazim, ali i ne nalazim nigde. Beogrid ga ima zvanicno u ponudi, a oni su SBB-ovo "dete"...pa ako ko kojim slucajem ima ovaj kanal, a i voljan je da ga podeli, bio bih mu neizmerno zahvalan. Ako mi je dozvoljeno da fantaziram, voleo bih da ima prevod i da ne trza:))
Realniji zahtev i molba odnosili bi se na HBO 3 sa prevodom (imam 2 linka koji malo rade, malo ne rade, ali nemaju prevod nikako) i DocuBox hd sa prevodom.
Ako su vam "pri ruci" i Sky Movies Disney, Fine Living , Viasat Nature/History HD ne bi se "bacilo":).
Hvala unapred i svako dobro.

ako krenem redom dobices 10 listi.......:roll:

jel stima sa ovakvim ubacivanjem naseg prevoda....pogledaj poruke....

bwzi71S.png
 
Učlanjen(a)
08.04.2015
Poruka
225
Pozdrav i tebi.
Ako vec ne napišeš javno, odnosno ne citiraš post u ovoj temi kada nekome pošalješ listu... onda nije u redu to uraditi naknadno. Nemojte uslovljavati ljude sta da rade. U ostalom mozete se dogovoriti u svojim privatnim prepiskama.
Bez ljutnje Đole bre :D
Nema nikakvog uslovljavanja, vise je bila molba. Taman posla ljutiti se... Svako dobro. ;)
 
Učlanjen(a)
12.04.2012
Poruka
368
jel moze neko ko ima admin a na exyu listi da me ubaci na stalker imam mag player pa bih mu poslao ip
 
Natrag
Top