Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

Član
Učlanjen(a)
07.05.2013
Poruka
374
Jedno zapažanje - velika većina traži za vlc tj m3u listu . Takvih listi je manje u opticaju, one sa jednom konekcijom traju kratko po pravilu a one sa više konekcija se ne dijele baš svakome.
Hm...ja sam trazio i dobio nekoliko visekonekcijskih ali su brzo prestale sa radom. Sada me sramota da ponovo trazim. :D Bar za mene, m3u je neizbezna jer mi je potrebna za OTTPlayer koji jedini radi na mom tv-u. Da ima alternative, mac bi dobro dosao ali nazalost...
 
Učlanjen(a)
22.03.2011
Poruka
28
Hm...ja sam trazio i dobio nekoliko visekonekcijskih ali su brzo prestale sa radom. Sada me sramota da ponovo trazim. :D Bar za mene, m3u je neizbezna jer mi je potrebna za OTTPlayer koji jedini radi na mom tv-u. Da ima alternative, mac bi dobro dosao ali nazalost...
Može li se onda dobiti mac i kako ona radi?
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.936
Postoji li onda neka alternativa? Ne mora da bude m3u, samo da mogu da gledam exyu kanale, tačnije, Novu S?
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.337
Ajd da kazem na ovu temu nesta...

Toliko servera/Mac na netu da se makar malo uzme vremena i svasta nesta isproba mogli bi da gledate djabe sto je i svrha ovog svega ...

Za isprobavanje Server/Mac uzmes SF VIP Player kao opciju radi ili ne ... Geoblok ili ne...

Ima se na netu npr
Kod:
http://stb.homeiptv.org/stalker_portal/c/
Ujedno i Mac za zemlje bivse Exyu i?
Ja za probu uzeo Mac sa neta.. radi

Screenshot_20220421-205012_StbEmu (Pro).jpgScreenshot_20220421-205001_StbEmu (Pro).jpgScreenshot_20220421-204951_StbEmu (Pro).jpg

Ubacis u Google bilo koji Server ili Mac dobijes more stranica koje posjeduju Mac adrese pa probas ...

Uz jutarnju kavu jutros sam na isti nacin trazio nesta i naletim na Server i Mac i stavio skenirat rezultat

Screenshot_20220421-210628_StbEmu (Pro).jpgScreenshot_20220421-210647_StbEmu (Pro).jpg

Mac Canada

Ok sa neta Mac nisam probavao mada je Rok trajanja validan... vise Mac adresa bilo postavljeno mogao sam da biram....

Znam da mnogi od vas nemaju opciju skeniranja al smatram da skoro svako od vas ima nekog ko moze neke Mac i servere sa neta za vas da preskenira ili opcija da sami sebi provjerite Server/Mac sa neta u SF plejeru i rezultata ce biti garantiiram Milion na 100 .....

U drugom smislu znate sta trazite i sta volite da gledate samim tim dobro ste upuceni u vode oko IPTV-a

Dobronamjerno sam ovo napisao..

Pozdrav
 
Učlanjen(a)
13.08.2020
Poruka
33
Pozdrav svima,
Moze li neko da posalje m3u listu? Lista koju sam koristio ne rad vise. Hvala unaprijed.
 
Učlanjen(a)
20.09.2019
Poruka
129
u pravu si definitivno je greska u meni , ja se izvinjavam svima zbog toga
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
20.09.2019
Poruka
129
Pozdrav molio bih iptv listu da mi date na koriscenje da radi na vlc plejeru jer jedino onda radi na perfect plejeru ,ako moze da ne prekida ,molim vas dobri ljudi
Sve najbolje
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top