Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

Član
Učlanjen(a)
16.06.2010
Poruka
511
Instalirao sam BlueStacks auf PC Windows 7 i ovu app stb emulator,moze li tako da se gleda panel,ako da gde da nadjem onda MAC


Windows 7
  • Click the Start icon
  • Click Control Panel
  • Select Network and Internet
  • Click Network and Sharing Center
  • Select Change Adapter Settings from the list on the left hand side
  • Right click on the connection you are trying to find the MAC address for and select Properties.
    You will have a separate icon for your wireless card; your Ethernet
    (LAN) card and your Virtual WiFi MiniPort adapter (if you have one),
    each with their own MAC address. Make sure you select the correct one.
  • Hover your mouse over the text box underneath connect using. Your MAC address will appear in the tooltip and is made up of 12 characters e.g. 00:11:22:AA:66:DD
 
Učlanjen(a)
22.07.2012
Poruka
746
Sa ovim nivoom znanja necete se nagledati IPTV-a. Kakve bre MAC adrese mrezne karte??? U STB emulator stavis MAC adresu koja ti padne na pamet i to posaljes ljudima da te dodaju u stalker panel. Oni ti posalju adresu panela i to je sve. Znaci vi posaljete MAC koji vam je u STB emulatoru a oni vama http adresu na kojoj se nalazi stalker. To podesite i gledate.
 
Član
Učlanjen(a)
02.10.2009
Poruka
57
Zamolba ako može lista ili samo kanal viasat explorer i Scii Fi kanal.Lista koju sam dobio baš ti kanali ne rade.Pa ako neko ima volje da mi pošalje na pm.bio bih mu jako zahvalan.Hvala svima koji rade da ovaj forum bude najbolji.
 
Član
Učlanjen(a)
29.07.2010
Poruka
692
Sa ovim nivoom znanja necete se nagledati IPTV-a. Kakve bre MAC adrese mrezne karte??? U STB emulator stavis MAC adresu koja ti padne na pamet i to posaljes ljudima da te dodaju u stalker panel. Oni ti posalju adresu panela i to je sve. Znaci vi posaljete MAC koji vam je u STB emulatoru a oni vama http adresu na kojoj se nalazi stalker. To podesite i gledate.
ili prostije dobijes od njih i URL i MAC i upises u karticu svog uredjaja
 
Natrag
Top