Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

Učlanjen(a)
15.11.2011
Poruka
58
pozdrav jeli može lista ex yu kanala, arene mi sinoć počele štekati :gl_sigh:. unaprijed Vam se zahvaljujem.....
 
Član
Učlanjen(a)
10.09.2011
Poruka
210
NHF al' ne bi ja baš rekao da tebi koči, ti si taj koji nekom drugom koči kao i svi drugi koji dobiju listu koju je neko platio. Ljudi koji ne znaju treba da znaju da listu koju vi dobijete neko već gleda. Svi se žale kako im liste ne rade tj. rade 8 sekundi kad počne neka utakmica a ne kontaju da taj čija je lista vjerovatno baš u tom trenutnu gleda tu isti utakmicu.

Ovo se ne odnosi na tebe, nego uopšte na sve koji misle da su dobili nešto što će radit savršeno i zauvijek, jer 100% neće i to neće radit baš kad ti treba. Čak i da je platiš velika je vjerovatnoća da će je neko naći i nekom poslati na pp kao što se šalje ovdje a i na ostalim forumima.

I'm just sayin'

Now let's continue with "I don't care I just want a playlist." :D

Super.jpg

Thank God on losmij, I'm just sayin' :D
Ma nikakav problem,kapiram ja kako stoje stvari,ali za vreme LŠ nijedan kanal koji je prenosio tekme nisam mogao normalno da gledam.Ako je vlasnik tih lista gledao AS3 zašto ja nisam mogao ni Sky sport i hr arenu da gledam?
 
Član
Učlanjen(a)
13.04.2011
Poruka
695
NHF al' ne bi ja baš rekao da tebi koči, ti si taj koji nekom drugom koči kao i svi drugi koji dobiju listu koju je neko platio. Ljudi koji ne znaju treba da znaju da listu koju vi dobijete neko već gleda. Svi se žale kako im liste ne rade tj. rade 8 sekundi kad počne neka utakmica a ne kontaju da taj čija je lista vjerovatno baš u tom trenutnu gleda tu isti utakmicu.

Ovo se ne odnosi na tebe, nego uopšte na sve koji misle da su dobili nešto što će radit savršeno i zauvijek, jer 100% neće i to neće radit baš kad ti treba. Čak i da je platiš velika je vjerovatnoća da će je neko naći i nekom poslati na pp kao što se šalje ovdje a i na ostalim forumima.

I'm just sayin'

Now let's continue with "I don't care I just want a playlist." :D

Super.jpg

Thank God on losmij, I'm just sayin' :D
Dal je to isti kanal u listi ili se razlikuju kanali .......ja gledam arenu a drgugi histori......i onda preopterećenje ......dajte mi listu koju niko nemia.....ajde.....
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.130
Dal je to isti kanal u listi ili se razlikuju kanali .......ja gledam arenu a drgugi histori......i onda preopterećenje ......dajte mi listu koju niko nemia.....ajde.....
Kako će ti dat takvu listu kad još nije kreirana.Znači netko plati listu ona se kreira ukrade i podjeli,e sad kako radi to je pitanje.Nedavno mi riknila jedna koja je radila skori dvije godine.Mora da je gazda umro :D
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.938
A da vi momci (i đevojke :D)počnete malo sami pecati, alata za skeniranje ima na sve strane. Vidite da se pojavio zamor materijala, ima tu posla i kad imaš volje za pomoći - trebaš je naći, provjeriti jesi li kome dao, provjeriti radi li, provjeriti trza li.........dosadi brate:assassin:
 
Natrag
Top