Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

Učlanjen(a)
05.11.2020
Poruka
3
Ćao drugari
Opet bi zamolio neku listu,stabilnu,sa Hr kanalima,Pink kanalima,filmskim kanalima,žena je luda bez televizije
 
Učlanjen(a)
07.11.2020
Poruka
1
Pozdrav ljudi! Sad skoro sam kupio novi Lg Tv za klince pa imam onu aplikaciju Smart IPTV, hteo bih da vas molim ako može neko od vas da mi pošalje neku listu pošto sam platio i aktivaciju programa a sad vidim da nema nikakvih programa takodje lista, već moram dodatno da ih ubacim. Hvala vam puno!
 
Član
Učlanjen(a)
21.01.2012
Poruka
352
molim vas ako moze jedna nasa lista sa pink 1 da ne prekida
samo za mene koja traje duze ali ne sa interneta

hvala unapred
 
Učlanjen(a)
13.01.2014
Poruka
5
Poštovanje Administratorima i svim članovima foruma, Potrebna mi je jedna lista m3u sa exyu kanalima. Živjelii
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
07.09.2009
Poruka
1.033
Pozdrav ljudi! Sad skoro sam kupio novi Lg Tv za klince pa imam onu aplikaciju Smart IPTV, hteo bih da vas molim ako može neko od vas da mi pošalje neku listu pošto sam platio i aktivaciju programa a sad vidim da nema nikakvih programa takodje lista, već moram dodatno da ih ubacim. Hvala vam puno!
zdravo
Zamolio bih za jednu m3u listu....
hvala
Poštovanje Administratorima i svim članovima foruma, Potrebna mi je jedna lista m3u sa exyu kanalima. Živjelii
poslano vama trojici u pp
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
07.09.2009
Poruka
1.033
Ponovio bih zahtjev jer nisam dobio listu. Akoo je moguće i dvije (jednu za sestru). Hvala puno.

poslane dvije u pp....

ostalim clanovima (opet pisem)...izjasnite se koja lista vam treba...mac ili m3u...ili makar za koji player vam treba.

adminima...kad saljem liste,moram cekati uvjek oko 160 sec da posaljem drugu poruku.ima li sanse da se to ukine za pojedine clanove?
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.425
poslane dvije u pp....

ostalim clanovima (opet pisem)...izjasnite se koja lista vam treba...mac ili m3u...ili makar za koji player vam treba.

adminima...kad saljem liste,moram cekati uvjek oko 160 sec da posaljem drugu poruku.ima li sanse da se to ukine za pojedine clanove?
Otvori u browser sf onoliko puta koliko zelis poslati poruke. Posalji svakome i iskljuci, vrati se na forum u nov tab, poruke ce biti poslane skrpta ce odraditi svoje. To je do servera.
 
Natrag
Top