Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

Učlanjen(a)
15.08.2012
Poruka
30
Ovo zaista nije u redu da ljudi otvaraju duple ili cak troduple naloge kako bi iskamcili masu listi ne znam cemu to ako danas dobiju jednu listu da za dan ili dva traze novu pod drugim nickom, to je zaista bezobrazluk parekselans.
Meni od 4 liste koje sam dobio preko ovog foruma ostala je da radi samo jedna i opet ne kukam ovde svaki dan dajte mi m3u listu.
U svakom slucaju kada sam vec napisao ovaj post ako neko ima m3u exyu listu visekonekcijsku neka posalje na pm cisto da imam jos jednu sigurnu listu za ssiptv.
Hvala puno unapred.
 
Član
Učlanjen(a)
11.04.2012
Poruka
2
Pozdrav drugari, molio bih vas za neku mac/http listicu za sfvip plejer, sportski kanali vecinom me interesuju :)
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.338
Ima li neka dobra ex yu dobro lista m3u
I tebi sam poslao npr 23.10.2020 3 liste sa Exyu i to vrhunske liste .... sad provjerio od 3 poslane liste zadnja ti radi jer sam ti izvukao strim znaci u/p se nije mjenjao .... 2 liste ti rade do 01.2021 a jedna do polovica 12.2020 sad sam pregledao i za njih sam ti onomad izvukao u/p strim od jednog kanala ....

Zasto ne ubacis Mac i stalker u Sf vip plejer i izvuces sebi nov u/p ? barem je to lako ... majbitnije rade u Vlc i to jako dobro... ponovo sam ti poslao na Pm i slikao sve 3 liste da rade u Vlc ujedno od svake liste izvukao po jedan kanal ... 2 liste sam ti napravio sa novim u/p ti samo skini i peglaj ..

Pozdrav
 
Natrag
Top