Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.558
Ja sam slao ljudima jos prije 1 godine liste i po nekad provjerim dal rade i stvarno rade ok ne sve ali dosta ih radi...
Liste od mene koje sam slao dal prije 2 mjeseca ... 4 .... 6 pa unazad 1g dosta tog jos radi..... sa svim exyu kanalima u listama..... ima more servera koji su manje optereceni samim tim duze traju liste .....

Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
27.09.2012
Poruka
165
Ja sam slao ljudima jos prije 1 godine liste i po nekad provjerim dal rade i stvarno rade ok ne sve ali dosta ih radi...
Liste od mene koje sam slao dal prije 2 mjeseca ... 4 .... 6 pa unazad 1g dosta tog jos radi..... sa svim exyu kanalima u listama..... ima more servera koji su manje optereceni samim tim duze traju liste .....

Pozdrav
ajde maestro, molimte jel moze jedna m3u koja radi za mene, dosad bas i nisam imao srece, hvala
 
Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
436
Ako može i meni ta lista sa MAC ili u/p za SFVIP player da potraje bar 10 ak dana.....ovu braću menjam svaki drugi dan ....
Da ne budem previše zahtevan, interesuje mi ExYu sa domaćim serijama--
Hvala
PS
@Sota istina liste koje si mi slao prije 3 meseca još traju , ali one nemaju domaće serije.... ako može šalji..
 
Učlanjen(a)
28.05.2020
Poruka
18
Pozdrav!!!
Svi traze listu od Two Brothers pa bih molio i ja tu FAMOZNU listu da vidim sta se u njoj nalazi kad je toliko trazena!!!
HVALA!!!
 
Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
436
Pozdrav!!!
Svi traze listu od Two Brothers pa bih molio i ja tu FAMOZNU listu da vidim sta se u njoj nalazi kad je toliko trazena!!!
HVALA!!!
Ja sam je trazio par puta zbog promene MAC , a inače lista ima jednu domaću seriju koju pratim ...
PS
@Zlatko0000 ako može ponovo novi MAC za Two Brothers , da odgledakdfo kraja i više neću imati posla sa braćom ., :)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
27.09.2012
Poruka
165
Sota
Lepo sam zamolio da dobijem jednu listu u m3u formatu za exyu, kvalitetnu, bas i nisam imao srece do sada, hvala puno
 
Natrag
Top