Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
623
naiso sam na jedan server gde gotovo svako moze da izvuce 400 liste losmijevim,salezli,mikijevim skenerom.....nista lakse...strani je,ako nekog zanima mogu mu poslati oblik i skapirace.....

Boki, ako more ajd posalji da i ja na tim probam. Ja vadim al jednu ili dve...Meksiko, portugal i slisco. Pa reko hajd da probam taj sistem. Javio bi se i prije, al mi crko disk na laptopu sto ga teglim na teren :)
 
Učlanjen(a)
03.01.2020
Poruka
53
boki71 je napisao(la):
naiso sam na jedan server gde gotovo svako moze da izvuce 400 liste losmijevim,salezli,mikijevim skenerom.....nista lakse...strani je,ako nekog zanima mogu mu poslati oblik i skapirace.....

:)
@boki71 ako moze i meni da probam , hvala unapred
 
Učlanjen(a)
22.08.2019
Poruka
22
boki71 je napisao(la):
naiso sam na jedan server gde gotovo svako moze da izvuce 400 liste losmijevim,salezli,mikijevim skenerom.....nista lakse...strani je,ako nekog zanima mogu mu poslati oblik i skapirace.....

boki71-ako može i meni- u nočnu smjenu odsad nosim i laptop. Lista koju si mi poslao za Phone jos uvijek radi.
Hvala unapred
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
boki71 je napisao(la):
naiso sam na jedan server gde gotovo svako moze da izvuce 400 liste losmijevim,salezli,mikijevim skenerom.....nista lakse...strani je,ako nekog zanima mogu mu poslati oblik i skapirace.....

boki71-ako može i meni- u nočnu smjenu odsad nosim i laptop. Lista koju si mi poslao za Phone jos uvijek radi.
Hvala unapred
poslato.........
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
trebaju mi 3 male ok exyu lista jedna od njih nek ima muzicke idjtv i mts i vhf ako je moguce druze a druga n1 bk hram i top kanal i jos jedna manja moze li ?
nisam bas razumeo......pa to mozes jednom sve resiti samo izvuces strimove iz te liste za zeljene kanale i usnimis kao m3u......zatim mts predpostavljam da si mislio na mtv a vhf na vh1.....i top kanal vise ne postoji predpostavljam da mislis na nova s......
 
Natrag
Top