Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

Učlanjen(a)
15.11.2019
Poruka
97
Dobro vece drustvo. Imao sam neki mac od kamiondzije.xyz, radilo je odlicno skoro mesec dana, Danas kad sam pokusao da otvorim izlazi ,, your STB is blocked", verovatno to je to od njega. Ako moze neki MAC/lista sa ex yu i sport bio bi zahvalan, ako ima moze i iz istog servera ili mozda ima i nesto bolje :D Hvala unapred
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Dobro vece drustvo. Imao sam neki mac od kamiondzije.xyz, radilo je odlicno skoro mesec dana, Danas kad sam pokusao da otvorim izlazi ,, your STB is blocked", verovatno to je to od njega. Ako moze neki MAC/lista sa ex yu i sport bio bi zahvalan, ako ima moze i iz istog servera ili mozda ima i nesto bolje :D Hvala unapred
poslato.........
 
Član
Učlanjen(a)
30.01.2010
Poruka
143
boki71 najjači lik na svim forumima gde sam član. Šta god sam pitao pomogao je. Svima sve daje bez ikakvih problema. Hvala u ime svih nas. Kamo sreće da je više ljudi poput njega. Meni je dao skoro listu i evo je i dan danas radi, mada poneki kanali posle par minuta izgube ton iz čista mira, al opet hvala i na tome.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
hvala na lepim recima,medjutim ovde na sf svi u stafu smo isti i naravno smatram da svako pomaze shodno svojim mogucnostima i datoj situaciji.....kada nisam ja tu,bude darkon,sota,spirit.....i nije problem svako ce izaci u susret bez ikakvih problema......i naravno da ne ispustim losmija i salezli koji mogu napraviti a vezano za iptv sta god zamislimo mi iz stafa...potrebna je samo ideja i kratko objasnjenje sta se zapravo hoce i da nije njih mnogo tesko bi bilo,a ovako je pesma i igrarija sa serverima i panelima.......i tako vec dugi niz godina doskacemo im bez ikakvih problema.....
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2009
Poruka
161
pozdrav
trebao bih naravno ako je moguce listu sa francuskim kanalima (full listu) i sa ex-yu prostora
ili ako neko ima ja bih placao pretplatu ali da kanali ne-stopaju pogotovu kad je neka utakmica
hvala unaprijed
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
02.07.2019
Poruka
37
hello my good friends at SF :)

please help me with this iptv and give me mac accounts for it.
Much obliged
kongtv.ddns.net:25461

Hvala
 
Natrag
Top