Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

Učlanjen(a)
23.02.2010
Poruka
33
Pozdrav! Moze jedna exyu lista sa sportklubovima ili bilo koja sportska lista? Hvala!
 
Član
Učlanjen(a)
20.11.2011
Poruka
15
Pozdrav svima! Može li jedna "solidna" ex-yu lista sa dužim trajanjem... Hvala unapred!

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2011
Poruka
225
Pozdrav,drugari forumovci.
Ako moze jedna lista sa sportskim i hr. kanalima.
Imao sam listu od druga Sote jedna stala druga steka.
Hvala unapred.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Trebao bih pomoć nekoga ko već koristi usluge IPTV. Želim se pretplatiti na usluge IPTV (internet televizije) i našao sam servis koji odgovara mojim potrebama, ali za nove korisnike traže preporuku od njihovih već postojećih korisnika.
Stoga me zanima da li možda znate nekoga ko koristi IPTV od ovog providera:


Nažalost, jedini način da postanem njihov korisnik je da me neko od postojećih korisnika prepororuči drugi način ne postoji......
Za ovog providera sam zainteresovan prije svega jer nude usluge Sky sports F1 i BT Sport (F1 i MotoGP).

Kao simboličnu nagradu onome ko mi pomogne u vezi sa preporukom nudim 20€.


ja u principu jako retko gledam liste......eventualno kada ima neki ufc i za to su mi potrebni setanta sport,bt sport ,ufc fight pass.....doduse imam i par naloga na ufc fight pass...ima verovatno i boljih listi ali ja sam se u te svrhe zalepio za ovu koju cu ti poslati cisto da vidis kakvih sve lista ima......ako vec placas nesto da vidis sta treba placati mada nevidim razlog zasto bi se uopste ista placalo ,potrebno je samo malo vise vremena da se udje u materiju....u pitanju je null lista......

1.png
 
Natrag
Top