Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
23.03.2020
Poruka
259
POZ .. dali ima netko da mi pošalje novu digitalnu licencu za aktivirati vindowse (bat).
imam staru ali izgleda nevrijedi više
 
Učlanjen(a)
23.02.2020
Poruka
655
UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.429
POZ .. dali ima netko da mi pošalje novu digitalnu licencu za aktivirati vindowse (bat).
imam staru ali izgleda nevrijedi više
 
Učlanjen(a)
13.02.2017
Poruka
43
Riskiraj koji euro i rijesi si problem:

Ja sam tako jednom kupio tako kljuc i svatio sam sto su tolko jeftini. Dobio sam kljuc i nije se aktivirao, pa su mi rekli da idem na aktivaciju putem telefona, pa sam se javljao telefonom u win activacioni centar :beee::beee:, tamo mi se javio neko iz indije i reko mi da kljuc nevalja. I tako 5-6 puta, pisi poruku na support tamo gde sam kupio kluc, pa javi se win centru i na kraju su mi poslali kljuc koji se iz prve aktivirao:beee: . Ali neznam da li bih to opet radio...da nemam licencu koristio bih free win10, mozda bi samo uklonio onaj watermark i tako.
 
Učlanjen(a)
25.04.2020
Poruka
58
Ima li ovdje netko kontakt od SilkMilk ili Torch iptv liste??? Možete mi ga poslati putem poruke, a hitno mi treba kontakt!!!!!!!!!!
 
Član
Učlanjen(a)
28.01.2013
Poruka
30
Kod:
http://1.memoiptv.eu:7000
koja je nova adresa ovog sajta?
ima li info neko
hvala
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
13.11.2017
Poruka
147
Jel moze da mi date i ako ste voljni nekih strani serveri da dobijem sta mislite da imaju ex-yu kanale da pocnenm da skeniram .Hvala
 
Učlanjen(a)
06.08.2014
Poruka
268
Pozdrav svima , jedna molba @boki71 je negde na forumu postavio sve iptv aplikacije za android uredjaje za skidnje , ubih se tražeći ne mogu da nadjem .Pa bih molio za pomoć ako neko zna gde su ovde na forumu.Hvala
 
Natrag
Top